1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profie z grami na prywatnym koncie

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez kamcio100, Czerwiec 12, 2015.

1. kamcio100

kamcio100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka, od pewnego czasu jestem zalogowany na gametrade i tam obserwuje innych którzy sprzedają lub wymieniają się grami. Wczoraj napisał do mnie gość że chciałby się wymienić lecz posiada on konto z grami. Zgodziłem się, i on podał mi dane do konta. Gdy wszedłem na nie, ujrzałem multum gierek. Ściągnąłem sobie Raymana, Wormsy i Forze FaF.

Ok, przelogowałem się na konto i zacząłem grać w wormsy, wszystko ładnie, aż do momentu gdy ktoś inny nie zalogował się na to konto.. Od razu mnie z gry wywaliło, a następnie po próbie jej uruchomienia już wołało mnie abym sprawdził czy gra została kupiona w sklepie Xbox.

Ale inna sprawa ma się z grą Fifa 15, osobiście wpisałem kod na swoim koncie (dołączona do konsoli). Kumpel chciał abym jemu też podarował fifke.. Więc zrobiłem nowe konto na konsoli, uruchomiłem gre na swoim koncie, po czym przelogowałem się na nowe konto. Wszystko poszło elegancko, zrobiłem nowe konto Origin, itd itd. To konto jemu podarowałem i u niego wszystko śmiga aż miło. Więc o co tutaj chodzi? Czy są gry które pójdą bez problemu u innych nawet na nowo stworzonym koncie. gdzie gra nie była kupiona bezpośrednio ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak o co chodzi?
    Fifkę masz na koncie domowym i na nie nie musisz się logować, Twój kumpel żeby pograć musi się zalogować w tle na nie żeby grać na swoim koncie. Tak to działa. Tylko jedna osoba na raz może być zalogowana jednocześnie na koncie. Zaloguję się druga to wywali tą pierwszą.
    Widocznie ten koleś jeszcze komuś to konto podarował i ta osoba koliduje z Tobą. A on gra spokojnie bo ma ustawioną konsolę domową na tym koncie.

4. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wiem wiem, ale tak jak mówiłem kumplowi podarowałem konto z Fifą, przelogował się na swoje konto a z tego podarowanego WYLOGOWAŁ i usunął profil, a fifa śmiga.

Sam to sprawdzałem i rzeczywiście, jemu normalnie fifa chodzi, a mojego profilu nie ma na jego konsoli. Więc w tym cały sęk..

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ustawił je jako domowe konto i tyle.

6. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ale ja wszystkie mam ustawione jako domowe konto... Nie wiem nie czaje chyba tego ..

Dałem jemu swoje konto na którym miałem fife ,,przegraną" z mojego osobistego konta, zrobiłem nowe konto xbox, na nim włączyłem fife, zrobiłem konto origin i takie oto konto jemu podarowałem. On na swojej konsoli uruchomił moje konto włączył fife, przelogował sie na swoje osobiste, na swoim zrobił konto origin.. Usunął to konto które jemu dałem a fifa nadal działa bez problemu ....

No to ja sie pytam dlaczego nie można zrobić tak z każdą grą ?? Skoro u mnie gry które dostałem od gościa działają tylko wtedy jak to konto jest zalogowane na mojej konsoli, jak sie wyloguje to mnie z gry wywala.? Chyba za głupi na to jestem w takim razie..

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A czasami EA Accessu nie ma?

8. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie ma.

konsola cały czas podłączona pod wifi, wraz z Live Gold. I normalnie z nim gram przez sieć bez problemów. Nie próbowałem z niczym innym ponieważ tylko to miałem cyfrową wersje.

Wczytywanie...

Poleć forum