1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil a zawartość dysku - pytanie ws. sprzedaży konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Max87, Grudzień 10, 2011.

1. Max87

Max87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    mam nadzieję, że nie zaśmiecam, ale cieżko mi było jakoś znaleźć satysfakcjonującą i jasną odpowiedź.

Otóż - sprzedaję konsolę, mam na niej swój profil i sporo gier zakupionych w dystrybucji elektronicznej. Gry znajdują się na dysku twardym, nie chcę ich usuwać, chce żeby zostały na dysku i ten kto kupi będzie miał tego trochę. Aczkolwiek chcę usunąć swój profil z dysku konsoli. I teraz pytanie - czy jak usunę swój profil do osoba, która kupi konsolę będzie miała dostęp do całej zawartości dysku, czy nic stamtąd nie zniknie?

Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niz napewno nie zniknie tylko jak bedsziesz usuwał profil to zaznacz żeby usunęło tylko sam profil bez zawartości.

4. Max87

Max87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK dzięki za info :) mam nadzieję, że będzie wszystko śmigać u nabywcy sprzętu, żeby gierki wszystkie na dysku obecne widział :)

5. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Będzie je miał bo gry przypisane są do konsoli a nie do profilu. Nawet gdyby kupujący miał ich 12 to będzie mógł w nie grać na wszystkich profilach :)

Napisano z Galaxy Ace :D

6. Max87

Max87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK zaraz rzucę okiem bo mam na konsolce jakiś profil znajomka jak graliśmy na 2 pady to założyliśmy drugi :) w8

EDIT: ok, wygląda na to, że będzie dobrze. Wszystkie gry są widoczne na drugim profilu oraz także jeśli na konsolce nie jestem zalogowany na żaden profil. Na innych co prawda nie ma w grach z tego co widzę dostępu do save'ów moich, ale to akurat nie problem żaden bo i tak nie są potrzebne. Teraz tylko muszę jeszcze skasować wszystkie profile na dysku, żeby zostały tam same gierki :) dzięki raz jeszcze za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum