1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil do gier nojtag i blokada rodzicielska

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszgda, Luty 6, 2011.

1. lukaszgda

lukaszgda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam prośbę do któregoś z szanownych użytkowników. Mianowicie czy mógłby ktoś sprawdzić czy przy włączeniu blokady rodzicielskiej tak żeby nie można było się połączyć z XBL, można było się zalogować lokalnie. Chce zobaczyć czy będą działały gierki przypisane do jtagowych profili. Ja nie mam neta aktualnie, a pytanie od znajomego który ma małe dziecko. pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie beda dzialac. Musi byc polaczenie z XBL.

4. lukaszgda

lukaszgda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi tylko o to że te konta i tak z XBL nie korzystają, a i tak jest potrzebny jest DRM konta do gry który jest uruchamiamy przy połączeniu. Dlatego się pytam czy ktoś mógłby to z nudów osobiście sprawdzić. pdzr

Wczytywanie...

Poleć forum