1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil gracza offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t0mi_kg, Luty 22, 2010.

1. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Mam takie pytanko... :)

Dziś przyszedl do mnie xbox używany i sprzedawca miał swój profil stąd moje pytanie.

Chciałbym zrobić własny profil offline, nie chcę grać przez neta, czy da się go jakos stworzyć bez podłączania do neta? Konsola po włączeniu automatycznie loguje profil i jest status ODŁĄCZONY z LIVE.

Czy jeżeli mam przerobioną konsole ixtreme 1.61 (choc tu pewnie bez różnicy), nie mam gry w napędzie, to czy gdy będę chciał ewentualnie robić swój profil(jeśli nie da się bez neta) to można złapać bana?

Pytam bo mam mały dylemat czy zostawić już ten profil tej poprzedniej osoby czy zrobić swój i może sie narazić na bana...

Mam nadzieje, że rozwiejecie moje wątpliwości :)

ps. napewno gdzies jest tutaj taki podobny temat, ale po 11 stronie wyszukiwania wyników na xx stron to już mi oczy siadły :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrol190

patrol190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Możes zrobić to offline a xbox juz zapene oflagowany więc nie radze podłanczać go do sieci

4. t0mi_kg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Jakoś mnie nie korci dlatego chciałem się upewnić czy można sobie stworzyć profil offline.

Możesz napisać jak to się robi dokładnie? Póki co jestem zalogowany na tamtego gracza. Ale nie chce sam kombinowac, bo jak sie jakos wyloguje stamtad a sie pogubie przy rejestracji nowego profilu, to nawet na tamten nie wejde, bo pewnie ma haslo hehehe :)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak, możesz stworzyć profil offline.
    Wyloguj sie z aktualnego i w drugiej zakładce gdzie masz swój profil i gry jest opcja stwórz profil.

6. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Możesz też usunąć ten stary profil w zakładce "Pamięć".

7. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Włącz konsole - Czekaj aż się załaduje wszystko -Naciśnij przycisk Xbox Guide na padzie (duży środkowy) - Wybierz wyloguj - Jak wyloguje wybierz opcje "Interfejs główny konsoli" - W interfejsie druga opcja "Zaloguj" - Jak pokażą się profile wybierz "Utwórz nowy profil"

Jeśli pomogłem kliknij "dziękuje", to nic nie kosztuje :)

8. t0mi_kg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ok podziałało :) podziękowałem każdemu za info (o ile da sie w 1 temacie dziękować kilku osobom :D :) )

Wczytywanie...

Poleć forum