1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil Gracza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bubusinio, Czerwiec 17, 2009.

1. bubusinio

bubusinio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GrodziskWielkopolski
    Witam
    Dziś kupiłem sobie nową konsolę xbox 360 wersja arcade
    Po wypróbowaniu wszystkiego czy działa postanowiłem podłączyć ja do neta i odzyskać mój tag gracza. Po drobnych kłopotach spowodowanych tym że co jakiś czas wyłącza mi się w komputerze w Neostradzie możliwość udostępnienia sieci innym urządzeniom podłączyłem się, i odzyskałem tag gracza. Niestety po odzyskaniu tagu gracza okazało się że mam o 400 gold mniej niż miałem. Szybko doszedłem do wniosku że postępy z gry z kilku ostatnich dni nie zostały przesłane na serwer xboxa a dane które mi one przesłali są sprzed dobrych kilku dni. Odpaliłem więc starą konsolę i próbuję włączyć mój profil ( ten z większą ilością golda ) i niestety się nie da gdyż pojawia mi się komunikat że dane są nieprawidłowe...;/
    Co mam zrobić aby nie stracić tych postępów w grach które osiągnąłem na przełomie kilku poprzednich dni?
    Liczę na waszą pomoc ... Pozdrawiam;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Odzyskaj na starej konsoli tag gracza podłacz do neta i dopiero na nowej po raz kolejny musisz odzyskać tag gracza.

4. sSstylish

sSstylish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z nienacka
    I ja tak miałam i dlugo sie wkurzalam. :)
    Metoda "Odzyskaj na starej konsoli tag gracza podłacz do neta i dopiero na nowej po raz kolejny musisz odzyskać tag gracza." Jest dobra - o ile nie zapomnisz ze stara konsola jest ciagle podlaczona do neta i sciagnie z niego ostatnio zarejestrowane osiagniecia.... :p

Wczytywanie...

Poleć forum