1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil GTA V Xbox 360 - zgrywanie na pendrive DVD1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oskar5555, Wrzesień 27, 2013.

1. oskar5555

oskar5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Mam parę pytań odnośnie instalacji GTA V
    Są małe problemy teraz z tą grą bo trzeba nagrać DVD1 na pamięć w xbox'sie.
    Niestety nie mam twardziela w xb. i muszę nagrać tą płytę na pendrive (8gb).
    Pytanie jak to zrobić żeby działało poprawnie? Przeczytałem że trzeba mieć ściągnięty "skądś" profil gracza, ale nie do końca wiem jak wgrać to.. Jeśli miałby ktoś jakiś poradnik jak to zrobić, to byłbym mega wdzięczny.
    A i jeszcze jedno, czy xbox musi mieć połączenie z internetem?
    I czy jak nagram drugą płytkę programem IMGBURN to będzie śmigało ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateusz Wasilkiewicz

Mateusz Wasilkiewicz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czachówek, Poland
    z tego co się orientuje i co sam robiłem:

tu masz link do tutoriala jak wyciągnąć content z GTA V dysku 1 :

http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

gdy już masz dysk 1 na pendrive to dysk 2 zgrywasz na płytkę poprzez ImgBurn (zależy od nagrywarki - mi nie wypala przez ImgBurn) lub CloneCD (mi wypala idealnie nawet na płytach firmy np. Vakoss).

Gdy już wypalisz na DVD+R DL dysk 2 wkładasz do napędu i cieszysz się grą :)

4. oskar5555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Dobra jest lipa :d , przy nagrywaniu content'a wywala że nie ma już pamięci na part 3 -_- choć mam 8gb wiec teoretycznie powinno wejść.. A jeszcze jedno pytanko, jeżeli mam LT 2.0 to przed zgraniem tego Content'a powinienem zgrać topologie ? czy to już nie jest potrzebne?

5. Matty.Fire

Matty.Fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    disk 1 na contet\000000000000 a 2 disk hdd1\gry xbox360 odpalasz 2 bo 1 do online a zgrywasz tyle ile masz na penie i po troche dajesz do folderów .
    mam nadzieje że pomogłem

6. Mateusz Wasilkiewicz

Mateusz Wasilkiewicz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czachówek, Poland
    Jeżeli nie rozumiesz co napisał Matty.Fire to np. zgraj najpierw party 0 i 1 zrzuć je na dysk i za drugim razem party 2 i 3 więc Ci się zmieści ja mam LT 3.0 więc nie wiem jak jest przy 2.0 z topologią.

7. Eihwaz

Eihwaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potrzebny jest pendrive 16GB, na 8 nie da rady.

8. maciekalisz

maciekalisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    True 16 gb musi byc na 8 nie wejdzie.

Wysyłane z mojego PMP5570C za pomocą Tapatalk 2

9. oskar5555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Czytaj ze zrozumieniem pierwszy post ! Napisałem że nie mam dysku w xb, to niby gdzie mam zgrać te party co??? Zrobiłem Tak, kupiłem sobie pena 16gb i nagrałem DVD 1 sposobem z tego poradnika http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/ a DVD 2 nagrałem na płytkę z topology ze zmianą na lt 2.0 bo taką mam wersję. Wkładam pena i płytę do xb, i odpalam grę z płyty.. No i po chwili wyskakuje błąd PŁYTA NIE OBSŁUGIWANA... Nie wiem co zrobić mam, myślałem że wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją i powinno teoretycznie działać.. Może ktoś mi powiedzieć co robie źle?
    moja nagrywarka: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS40 ATA Device.
    program do nagrywania: IMGBURN 2.5.8.0
    płytka: Verbatim
    Xbox 360 - interfejs główny : 2.0.16202.0

Wczytywanie...

Poleć forum