1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil i save.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adix6900, Lipiec 25, 2010.

1. Adix6900

Adix6900 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Posiadam zbanowaną konsolę, dzisiaj bawiłem się z X360 Profile Editor, i po wgraniu pendrivem profilu pokazuje mi profil uszkodzony. Skorzystałem z poradnika na forum, jednak nic nie dał. Stworzyłem nowy profil na konsoli, i teraz chce przeniesc save, i osiagniecia ze starego profilu na nowy. Da rade?

2. Lotnik421 Xbox One

3. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mi też pokazywało uszkodzony profil ale jak przeniosłem ponownie normalnie działał..użyj programu "MODIO" i pamiętaj by dobrze go umieścić
    u mnie przykładowo jest tak

Content\E0000418484B6E1A\FFFE07D1\00010000\ i tu plik oczywiście u ciebie nazwa drugiego folderu bedzie inna taka jak twojego profilu ale powinno być podobnie
    czyli wchodzisz w content robisz folder o naziwe swojego profili (u mnie E0000418484B6E1A) i reszte jak wyżej
    jeżeli nie masz na kompie profilu to zrzuć go z xboxa pendrivem

4. Adix6900

Adix6900 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trochę mi ten program nie działa, bo jak wejdę w Acount Tool, i wybiore plik swojego profilu, to nic nie działa a przydało by mi się to.
    Pomocy.

5. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chwila poczekaj ró opwoli i spokojnie by to ogarnąć
    masz tu program Modio
    GameTuts - Download Modio

sciągni włącz
    na górze będzie litera "M" naciśnij ją i wybierz explore my device --> następnie Open/close Device
    pojawi ci się folder Content jeżeli go nie będzie to stwórz
    następnie zrób w tym folderze nowy folder o nazwie twojego profilu(musisz mieć profil na pc jes to plik o nazwie podobnej do tej E0000418484B6E1A) jeżeli masz ten plik to w folderze Content zrób folder o nazwie twojego profilu
    następnie folder o nazwie FFFE07D1 potem 00010000 i tu wrzucasz plik
    jeżeli profil masz już w folderze 00010000 to przy tworzeniu folderu FFFE07D1 dajesz prawy Insert folder i wybierasz folder 00010000 w którym jest profil.następnie pendrive do konsoli przenosisz na dysk profil i zobacz czy działa

Wczytywanie...

Poleć forum