1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil na innej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fsatrets, Wrzesień 7, 2011.

1. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam taki problem z moim profilem:

miałem Xbox 360 fat i potem go sprzedałem a profil skopiowałem na pendrive potem kupiłem slima i skopiowałem ten profil na jego dys ale gdy próbuje się zalogować to pisze:

"Dane konta w usludze Xbox LIVE sa nieprawidłowe. Uzyj profilu ktory zawiera prawidlowe dane konta lub odzyskaj profil z uslugi Xbox LIVE"?

odzyskanie przez Xbox live nie wchodzi w grę , macie jakieś pomysły jak mi pomuc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Inny sposób niż odzyskanie z live prawdopodobnie nie istnieje. Jeśli konsola nie jest zbanowana, to nie widzę problemu, żeby spróbować.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    profile dzialaja na kazdej konsoli jak i live. chyba ze jest ban na taki profil to nie mam pewnosci czy dziala. chyba ze swojej starej konsoli z live nie laczyles to profilu z live nie odzyszkasz. jak zegralas calosc na pena savy profil itd powino smigac na kazdej konsoli

5. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dam odzyskać przez live ale wtedy nie mam go uaktualnionego tzn. jak ściągnę z live to mam 11k Gs a na tym mam ponad 12k gs i dużo ukończonych gier , nie chce mi się je odnowa przechodzić.

nie da się jakoś podmienić id z tego profilu co ściągnę z live z tym co mam na pendrive?

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    a czy przypadkiem stara konsola którą miałeś nie była zbanowana bądz oflagowana?

jeżeli była to profil jest uszkodzony z tego powodu - musisz poszukać na forum tematu o naprawie uszkodzonych profili i zrobić tak jak tam mówią (oczywiście zanim zaczniesz cokolwiek grzebać zrób sobie kopię tego profilu na PC)

Wczytywanie...

Poleć forum