1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil na Xbox Live zakręcona sprawa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez scarab, Grudzień 19, 2010.

1. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kiedyś dawno temu założyłem sobie profil na XboxLive UK, jednak nigdy się na nim nie zalogowałem z poziomu konsoli, dopiero ostatnio przy okazji darmowego weekendu chciałem wrócić do tematu. Połączyłem się więc z Live, nie wiem tylko jakim cudem jest to polski Live:confused: Tym bardziej, że w konsoli cały czas mam ustawiony region na UK -jak to możliwe? Inna sprawa, to że nie mogę tym kontem w żaden sposób zarządzać z poziomu Xbox LIVE - Xbox.com - Xbox.com gdyż po zalogowaniu gdziekolwiek wejdę w zakładce mój Xbox pojawia się "O nie... to nie powinno było się zdarzyć." :( Dlaczego tak się dzieje? W związku z tym oraz z faktem że polski Live jest jaki jest chciałbym wrócić do angielskiego. Założyłem wiec nowe konto na angielskiej stronce XboxLive, czy jest możliwość połączenia teraz mojego starego profilu z konsoli (tego który loguje się teraz do Polskiego Live) z angielskim kontem na Xbox Live? Chodzi mi tylko o przeniesienie gamerscore, MS points nie mam ani nigdy nie miałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateo360

mateo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja znow nie umiem przeniesc elementow awatara z jednego profilu na 2gi.Da sie tak zrobic wogole?????????????

4. zodiak10

zodiak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @scarab
    Nie da się przenieść GSów na inny profil ani ich powiązać ze sobą czy coś takiego. Nie rozumiem do końca twojego problemu z polskim Xbox Live. U mnie wszystko działa OK, nie mam żadnych problemów ze stronką.

@mateo360
    Elementów avatara nie da się przenieść.

Wczytywanie...

Poleć forum