1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil offline na online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scergio, Maj 7, 2011.

1. scergio

scergio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Obecnie mam na swojej konsoli profil offline, ponieważ kupiłem zbanowaną konsolę. Teraz przymierzam się do kupna nowego xboxa 360 i przeniesieniu profilu na xbox live. Moje pytanie brzmi: Czy po dołączeniu do xbl z profilu offline moje osiągnięcia zostaną zachowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    raczej nie ale nie jestem pewien

4. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skopiuj profil na pendrive i wklej do nowej konsoli i wtedy zaloz konto na xbox live przez konsole, powinno pojsc.

5. K4M

K4M Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Człuchów
    Skoro na tym profilu grał w pirackie gry i przeniesie profil na nową konsole to mu po jakimś czasie zbanują. :)

Dla bezpieczeństwa załóż nowy profil.

Wczytywanie...

Poleć forum