1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil startowy.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Grag, Listopad 29, 2008.

1. Grag

Grag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem. Za każdym razem po włączeniu xbox włącza mi się mój stary profil którego nie używam z kontem silver, da się gdzieś ustawić by po starcie konsoli automatycznie włączał się drugi profil? Nigdzie tego nie moge znaleźć. Z góry dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przy wyborze profilu jest coś takiego, że naciska się chyba "X" i ustawia go jako startowy.

4. adi17messi

adi17messi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    nie do końca najpierw trzeba nadusić X jak jesteś na wyborze profilu odznaczyć opcję loguj automatycznie w starym profilu a w nowym ją zaznaczyć i masz już gotowe

5. Grag

Grag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Śmiga aż miło, wielkie dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum