1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

profil uszkodzony nie zapisuje avatara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek1985144, Styczeń 13, 2013.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    witam mam dwie konsoke jedna do kopii druga do liva ostatnio podpiolem tez i ta druga...na obu kozystalem z jednego profilu przenosilem pendrivem...i cos sie zrypalo...nie moglem z live sie polaczyc rozlacza co chwile i po zalogowaniu ciagle kaze avatara mi wybierac a jak biore zapisz to wyskakuje blad i zebym sprawdzil czy pamiec jest podlaczona..myslalem ze bana wylapalem ale utwozylem inny profil i zalogowaly mi sie do live obie konsole...
    wiec raczej bana nie ma
    wie ktos od czego to moglo sie stac i czy przekladajac tak profil z jednej na druga konsole narazam sie na bana???

Wczytywanie...

Poleć forum