1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil- wielki problem?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adham, Luty 9, 2010.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Miałem konsole zbanowana:) zrobilem kilka profili na jednym gralem w xbl:) ale mialem tam kolo 500punktow i dostalem bana wiec nie moglem sie polaczyc z internetem...;( kupilem nowa a tamta sprzedalem koledze.. podczepiam karte pamieci i pisze ze profil uszkodzony..???
    podczepiam do starej konsoli i wszystko gra!!? wiec o co chodzi? jak odzyskam tag to zamiast 3400 punktow bede miec 500... i cale starania na marne...
    a dodam ze dostalem konto od kolegi na innej karcie i jak je przenosze z nie zbanowanej na zbanowana to dziala ale czemu to moje konto nie chce dzialac i pisze ze uszkodzone!??????

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
  4. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ale nie dostane za to bana????????????????????:) BO MAM ZAMIAR GRAC W XBL:)

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Nie.

Edit; A ile masz na starym profilu 500G ? :D to warto Ci sie bawić? - punktów zdobytych po banie nie bedzie - tylko te przed ;P

6. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
  7. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Nie wiem . Nie miałem nigdy takich problemów ;] Poczytaj/poszukaj w temacie/na forum coś o tym było .

Wczytywanie...

Poleć forum