Profil Xbox Live z powrotem na normalny

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy jest możliwość "usunięcia" Live'a z profilu? Pytam, bo po prostu nie podłączam się do neta, wolę grę offline. Wcześniej dołączyłem do usługi XBL bo myślałem, że będę grał ale jest odwrotnie. Teraz stało się to irytujące, zwłaszcza płatna zmiana tagu gracza. Czy jest jakiś sposób aby tego dokonać? Jakaś opcja w konsoli albo program?
 

dominaspn

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie chce mieć live na XBOX-IE to wyciągam kabel od internetu innego sposobu nie znam.
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem o co ci chodzi ale ja mam na myśli co innego. Po prostu profil bez Live, tak jakbym nigdy nie kliknął "Dołącz do usługi Xbox Live". Wywnioskowałem, że coś takiego nie jest możliwe ale może chociaż przeniesienie osiągnięć i save'ów na nowo zrobiony profil bez Live'a? Istnieje taka możliwość?
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie ;/

A w czym Ci on przeszkadza? ;p Ja też się na razie nie podłączam, może za jakiś czas...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
patrze zalozyles 2 konto zeby 2 tematy takie same walnac?
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Że co? Nigdy wcześniej się tu nie rejestrowałem, a że temat taki sam jest to widocznie moja wina, że przeoczyłem. Widocznie wertując poszczególne strony nie zauważyłem go. Jeżeli się nie da to trudno się mówi. Skolud - przeszkadza mi, że nie mogę zmienić taga gracza: gdybym wiedział, że jest to płatne to wymyśliłbym jakiś, jaki mi odpowiada, a tak wymyśliłem na szybko, zakładając, że później w razie potrzeby zmienię.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
to zaloz nowe konto?
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Aż tak głupi nie jestem żeby o tym nie pomyśleć. Zależy mi jednak na uzyskanych achievementach oraz (ewentualnie) save'ach. Z tymi ostatnimi wiąże się taka sprawa, że wszystkie save'y nagrane przed dołączeniem do XBL przepadły, gdyż zmieniłem tag gracza (używany przeze mnie był zajęty).
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
lol nie wkrecaj walow,ja gralem poczatkowo offline i po zmienieniu taga do online nie stracilem zadnych save mimo ze zmienilem nazwe!
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Weź przestań, chyba lepiej wiem. :/ Miałem tak przynajmniej z GTA IV, reszty nie sprawdzałem ale przypuszczam, że to mogło się stać od zmiany taga. W ogóle ta dyskusja zbacza z tematu przez twoje głupie i bezsensowne posty. Dowiedziałem się, czego chciałem więc może przestań spamować i nie próbuj udowodnić mi, że masz rację jak nie masz jak tego sprawdzić. Straciłem save'a, tak jak mówiłem, GTA IV a reszta nie została sprawdzona. Ty nie straciłeś - ciesz się.
 

Neroy

Użytkownik
Użytkownik
ha ha ha koles mnie rozwalil <lol2> Ci chodzi o to zeby usunac xbl z profilu, zmienic nazwe profilu a nastepnie znowu xbl ?? widze kasy nie masz biedaczku :) to tlyko 800 g to tak naprawde duzo < lol2> ogarnij sie koles. A wiesz co to kabel od neta ?? tam z tylu konsoli musisz odczepic :) i juz po sprawie;p Jezu co za ludzie nie raz sie trafia xDDD
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Teraz to ty mnie rozwaliłeś swoim myśleniem, mistrzu. Nie mam zamiaru z powrotem łączyć się do XBL. I zdołałem już wydedukować, że nie można tego zrobić, bo tak każdy mógłby zmieniać swój tag a potem z powrotem łączyć się do Live'a. Kasy mam wystarczająco aby sobie zmienić, ale to nie tylko z tego powodu nie chce mieć profilu Live. Zresztą nawet gdybym nie miał to "CH" ci do tego, bananie. :/ Swoją inteligencję udowodniłeś po raz kolejny tekstem, żebym odłączył se kabel od neta. Gdybyś był wystarczający mądry i umiał czytać, to byś doczytał, że już pisałem, że nie o to mi chodzi. I najlepiej się tu więcej nie udzielaj, bo dla mnie jesteś nabijarą postów. Masz jeszcze jakieś sprawy - zapraszam na PW.
 

neo-kce

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy pomogę :

Achievementy są na xbl na profilu
save są na dysku twardym (można przenieść je do nowego profilu)

Są programy do odblokowania Achievements ale M$ banuje takich użytkowników
Kod:
 http://x360iso.org/aktualnosci/19727-piraci-juz-potrafia-edytowac-liste-osiagniec-na-x360-microsoft-ma-problem.html
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe. O tym to nie wiedziałem. Mimo, że nie mam zamiaru łączyć się do Live'a, to zrezygnuję z tego sposobu: lepiej nie ryzykować. W każdym razie dzięki za chęci udzielenia pomocy. Właśnie to jest solidny user, który próbuje pomóc a nie rzuca głupie i wyśmiewające komentarze, w celu nabicia 20 postów koniecznych do pisania w dziale innym niż "Dla świeżaków". Właśnie za to otrzymujesz ode mnie podziękowania. ;) Dowiedziałem się wszystkiego co chciałem, więc nie będę już ruszał tego tematu.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie kumam co za roznica wypiac kabelek a zrobic konto offlinowe...no ale dla ciebie moze jest
 

Neroy

Użytkownik
Użytkownik
nie kumam co za roznica wypiac kabelek a zrobic konto offlinowe...no ale dla ciebie moze jest
Sluchaj moze koles ma cos z glowa, moze chory no wiesz jak to jest ; ) moze cos rodzicie go ten tego, odpusc chlopakowi :) da rade ;p
 

Do góry Bottom