1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profil z Fifa 16 zamienię

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez maluchteam, Grudzień 26, 2015.

1. maluchteam

maluchteam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Posiadam profil z Fifa 16. Gry które by mnie interesowały to COD, FORZA 6, THE EVIL WITHIN. Wymiana na zasadzie: logujesz się, pobierasz grę, usuwasz profil, grasz. Bez zmiany ustawień moja domowa konsola itp itd.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Jak ktoś usunie profil to nie pogra...

4. maluchteam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego? Ja kupiłem profil na Allegro. Ściągnąłem Fife i gram nie mam ustawione moja konsola domowa ani nie mam tego profilu z grą w tle. A dodatkowo udostepniłem ten profil znajomemu i teraz razem gramy przez sieć.

5. maluchteam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co prawda mam ten profil na własność. Ale nic nie było zmieniane oprócz hasła i emaila do profilu.

6. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Jeden gra z profilem w tle a drugi ma ustawioną na domową. To jak chcesz się wymienić pisząc że dana osoba musi usunąć profil i nie można ustawić jako domowa ? Hehe..

sirthc lubi to.
  7. maluchteam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i dobrze mówisz. Ale wiem z własnego przypadku jak ja gram z kumplem. Kupiłem profil na Allegro, poprosiłem sprzedającego żeby zmienił dane na profilu na moje (kupiłem profil z grą na własność), zalogowałem się, ściągnąłem grę i usunąłem profil z konsoli. Tego samego dnia udostepniłem dane do profilu znajomemu, który zrobił dokładnie to co ja i gra działa na obydwu konsolach. Bez odpalonego profilu w tle jak i bez zmiany na moja domowa konsola. Często razem gramy przez sieć.

8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Ostatnia edycja: Styczeń 5, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum