1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dziend0bry, Maj 22, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    witam, jezeli sprzedam mojego xboxa,i kupię nowego, nieprzerobionego, to będe mógł grać na moim starym profilu? czyli ten co teraz mam? czy mogę dostać bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Śmiało możesz grać!!!Tylko jak masz jakieś DLC na starej konsoli to użyj DRM (dobrze przemyśl jaką wersję x360 kupujesz bo drm można uzyc 1 raz w roku) na xbox.com wtedy przypiszesz profil do nowej konsoli i wszyskie DLC.Chyba że nie masz żadnych dodatków.

4. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    A ja mam takie pytanie mam profil na karcie pamięci, no i dostałem bana, ale nie chcę tracić moich 10000GS, da się normalnie używać ten profil na niezbanowanej konsoli??
    EDIT:
    Mam nowe pytanie czy można zrobić po prostu tak, że na nowej konsoli wpiszę hasła itd. do mojego konta i wszystko będzie ok będę miał te 10000GS?

Wczytywanie...

Poleć forum