1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leksior, Wrzesień 23, 2010.

1. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Simano, czy jak odblokuje profil ze starego xboxa (zbanowanego, odblokowanie jest opisane tutaj na forum w innym dziale ;D) i przeniosę go do nowego xbox slim stracę gwarancje czy jakie inne kupsko się stanie ;D bo szkoda wydawać tyle papy na marne ;D
    a może tylko odzyskać profil przez xbox live ? ale będzie 2k mniej gs ;pp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    @ up, nie powinno ci sie nic stac z konsola po odzyskaniu starego profilu bo bana dostales na konsole a nie na profil. Ale glowy bym sobie nie dał uciąć .

a ja mam takie inne zapytako odnosnie profilów wiec nie ebdzie to taki straszny offtopic
    Gdzie moge skasowac z konsoli nieuzywany profil i czy mozna ustawic auto - logowanie na moj profil w XNL?
    ( nie chodzi mi tutaj o auto logowanie na xbox live tylko na sam profil na konsoli )

4. leksior

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm profil sie kasowało chyba tak (nowy nxe oczywiście) : wyloguj sie (kółko z x'em na potem x) wchodzisz w opcje->dysk twardy/pamięć (nie wiem jak to się nazywa bo nie mam x'a narazie ;D, wchodzisz do dysku twardego :D oo ;D)->wchodzisz w profile i usuwasz.
    Auto robi się przy zakładce od xbl chyba (ta druga zakładka od otwórz płytę .) albo w opcjach gdzieś;p

5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ban jest na konsole a nie profil. po drugie. takie przerobienie profilu może się skończyć banem na ten profil. więc zalecam odzyskać tag gracza przez live na nowej konsoli a tego używać do grania offline

6. leksior

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok, odzyskam sobie na live taga, co tam 2 k gs ;D
    o mam jeszcze jedno pytanie ;D czy będąc zalogowanym na Germany (wiem, zmaściłem to :D myślałem, że dużo Polaczków tam gra .) będę mógł grać normalnie z ludźmi zalogowanymi na UK ? czy będą mnie musieli zapraszać do gry czy coś takiego.

Do zobaczenia niedługo na XBL :D

7. leksior

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @up odpowie mi ktoś na moje pytanie ?? z posta wyżej .

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Będziesz mógł a upować można tylko w giełdzie i grozi za to ostrzeżenie...

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Możesz swobodnie odblokowwyać, nie grozi za to ban ani nic. ja odblokowałem swój profil i gram na LIVe od lipca, i nic się nie dzieje(oprócz tego ze niektóre savy się walą).
    2. Tak, będziesz mógł grać z cały światem. Tylko częsciej cie będie wrzucać do lobby niemieckich.

10. leksior

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok, zobaczy się jeszce czy będzie mi się chciało to robić czy nie . A tak wgl to i tak kupiłem transfer kita w sklepie już ;D wiec szkoda go nie użyć. A ci do savyów to i tak mi na nich nie zależy, bardziej o GTA IV które jest porysowane i nie odpali z płyty już, da rade je jakoś naprawić (oryginał)

11. mistrzunio

mistrzunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie stracisz zadnej gwarancji ani nie dostaniesz zadnego bana.Ban jest tylko i wylacznie na konsole.Profil mozesz sobie odpalic na kazdej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum