1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Guanabana, Maj 8, 2011.

1. Guanabana

Guanabana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewne pytanie. Gdy wchodzi się w profil, po lewej stronie ma się przeglądaj gry, edytuj profil itd. A na dole po prawej są 4 puchary z kłódką (ikona nieodblokowanego achievementa). Czy kiedykolwiek się tam coś odblokuje czy są tam tylko "dla picu"? O co z nimi chodzi?:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odblokują sie jak wykonasz jakieś wymagane zadanie.

4. Guanabana

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A znasz jakieś konkretne przykłady? Trzeba być podłączonym do Xbox Live?

5. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie trzeba być podłączonym, wiem ze w niektórych grach trzeba wykonać jakieś zadanie zeby odblokował sie ukryty achievement, nie podam ci przykładów bo nie pamietam juz, nie mam narazie dostepu do konsoli bo pożyczylem ;p

6. Guanabana

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ukryte achievementy w grach są w spisie osiagnięć danej gry, tylko że z napisem "to sekretne osiagniecie" czy coś w tym stylu. Więc to chyba nie to, ale dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum