1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile a reklamy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _Mat1Q, Kwiecień 25, 2012.

1. _Mat1Q

_Mat1Q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Mam pytanie odnośnie profilów. Otóż na profilu na którym gram, moim podstawowym na ekranie głównym wyświetla mi się od dłuższego czasu tylko i wyłącznie reklama Kinect Sports 2 - pobierz darmowy dodatek, natomiast gdy loguje się na inne profile na konsoli widzę, że na podstawowym ekranie wyświetlają mi się różne promocje, najnowsze reklamy, których nie widzę na podstawowym profilu. Czy wiecie co na to poradzić? Tamte profile odwiedzam rzadko, by nie powiedzieć w ogóle a chciałbym być na bierząco promocji i innych nowych rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum