1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile ARCADE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fafusnyy, Styczeń 30, 2012.

1. fafusnyy

fafusnyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Mam swój profil na którym mam swoje savy. Pobrałem gry arcade z profilem na kompa, teraz pytanie jak to wgrać tak żeby mozna sie bylo na to zalogowac i pograć na full wersjach? Próbowałem przez USBXTAFGUI czy cos takiego wgrać tak jak dema i arcade ale nie było na liście profili do zalogowania...Można tak jaśniej jak to wgrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafusnyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Zakładam , że masz JTAG (RGH) , bo w innym przypadku nie uruchomisz już gier Arcade z profilami.

5. fafusnyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie nie wiem, bo nie mogę uruchomić...Jakbyś przeczytał dokładnie to sam byś to wywnioskował, że się pytam jak to wgrać ...

Wczytywanie...

Poleć forum