1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile na konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mark1618, Luty 16, 2011.

1. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    Jest taka sprawa:

Na konsoli mam 3 profile: swój, siostry i poprzedniego właściciela. Słyszałem, że na jednej konsoli można mieć tylko 4 profile. Stąd moje pytanie: jak usunąć profil z konsoli?

Przy okazji: Konta właściciela i mojej siostry zostały założone na konsoli, a moje bez niej, przez xbox.com.

Czy to robi jakąś różnicę?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustawienia systemu -> Pamięć i tam gdzieś (prawdopodobnie Profile graczy, wchodzisz w któryś i usuwasz)

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wielka bzdura na konsoli możesz mieć tyle profili ile chcesz.
    Pewnie chodziło ci o to że na jednej konsoli można zrobić tylko 3 profile online które będą miały GOLD'A.

Ustawienia konsoli->pamięć->profile->wybierasz profil i go usuwasz

Konta online robione przez konsole dostają 1 miesiąc golda za free (tylko 3 kąta reszta kąt online nie będzie miała golda)
    a konta robione przez Home - Xbox.com nie dostają golda

Wczytywanie...

Poleć forum