1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile z grami na portalach aukcyjnych- jak sprawa wygląda dzisiaj?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Don Vasyl PL, Czerwiec 23, 2015.

1. Don Vasyl PL

Don Vasyl PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stare Babice/ Warszawa
    Tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem X1, przeglądam więc gry, ceny używek, trafiłem na to, czytałem wszystkie tematy z tym związane, ale najświeższe posty są sprzed 4 miesięcy. Czy ktoś korzystał z tego w ostatnich tygodniach, dostał bana, zablokowano mu gry, itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co wiem to gry nadal są blokowane na profilach po jakimś czasie :) O banach nic nie słyszałam.

Don Vasyl PL lubi to.
  4. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem lepiej trafiać na różnego typu promocje na Xbox Live Market albo na Allegro. Są wtedy podobne ceny jak kupno profili, a masz pewność, że nie zablokują Ci gry. Z doświadczenia to raz kupiłem profil, pograłem 2 tygodnie i koniec. Jedyny plus taki, że zwrócił pieniądze.

Don Vasyl PL lubi to.
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na razie nie usuwają gier z profili...
    Banów za to nie ma.
    Nie ma też profili z nowymi grami a to co zostało to same crapy typu diablo albo watch dogs.

Don Vasyl PL lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum