1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

profile z grami -pytanie

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 13, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    mam takie pytanie sporo jest profilów z grami chcialem sobie kupic jakaś gre ale pytanie czy jak dostane profil z grą czy mogę ta gre przepisac na swoj profil czy musze za kazdym razemsie logowac na tamten profil zeby pograc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czy musisz się logować czy ustawić konsole domową to pisze chyba na danej aukcji.... Więc nikt tu CI w ciemno nic nie powie.
    Pytaj się sprzedawcy. OD siebie mogę dodać że bierz tylko te profile co można pass zmienić, email zabezpieczający, kod resetujący zabezpieczenia itp. A nie że ziomek Ci da pass zapłacisz za to 120zł czy tam 100zł a za parę dni zmieni Ci pass i będzie miał to gdzieś. No i licz się z tym że ta gra może zniknąć jak jest zakupiona z dziabanej karty, a na allegro to na co drugiej aukcji można to spotkać. No nie oszukujmy się gra kosztuje prawie 300zł a ktoś to goni za 100 parę zł, więc w czym biznes?
    Temat był na forum wałkowany setki razy... Np. tutaj
    http://xboxforum.pl/threads/gry-na-xbox-one-i-xbox-360.149922/page-7#post-1253300

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak wyżej gry tylko z kont z możliwością zmiany passow inaczej o kant dupy te konta .

5. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A skąd mogę się dowiedzieć albo jak sprawdzić czy można zmienić pass

Wysłane z mojego SM-N910C

6. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od sprzedającego trzeba się dowiedzieć czy daje możliwość zmiany paas-ów .
    Wszystkie dane zmienia się przez www

7. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Ok dajmy na to kupuje taki profil ustawiam jako domowy gra przypisuje się do id konsoli,gram na swoim profilu.Co wtedy jak gra zniknie z kupionego profilu z wiadomych przyczyn,czy również z mojego zniknie??? jak to jest??

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak to co się stanie, nie odpalisz gry. Nie tej gry nie masz na swoim koncie... Gra jest tylko na kupionym koncie.

9. kamilos ms

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Jak ją przypisze do swojej konsoli ustawiając jako domowa,to też nie odpali?

10. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak, też nie odpali , jeśli gra zostanie usunięta albo ktoś zmieni Ci passy.
    Nie ma znaczenia czy gra jest jako domowa czy nie.

11. kamilos ms

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Ok już wszystko wiem,czyli nie warto :)

12. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsole domowa ustawia sie w ustawieniach-moj profil i tam jest.Kolega chce mi dac dostep do gry i chce podac mi dane do konta.On ma ustawione konto z gra jako konsola domowa,jak poda mi dane i ja sie zaloguje na to konto by pobrac gre to gdzie ustawia sie ze ma byc logowanie w tle?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Logujesz sie tym kontem przeskakujesz na swoje a tamto działa w tle . Ludzie juz ze 100 tematów o tym jest na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum