1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile z grami

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez ManyPL, Marzec 8, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    264
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    Witam.
    Odkopię trochę temat z profilami bo widzę, ze na allegro znowu się pojawiły. Mam taki profil z grą - w transakcjach pisze, ze jest "Complete 2014-10-10" tzn., że będzie ok czy ze kasa została zwrócona i tylko czekać jak grę wyłączą? I pytanko czy jeśli mam profil i chcę się wymienić z kimś ale tak żebym mógł grać w "swoją" i wymienianą grę a wymieniający w moją i swoją? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znowu się pojawiły i zapewne znowu po jakimś czasie grania będą problemy. Ja już się przejechałem raz i mi to wystarczy, mimo tego, że zwrócili mi pieniądze (EVOLVE - 130 zł).

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Możesz grać w swoją i wymienioną. Ty ustawiasz konsole domową na obydwóch profilach albo ta osoba z którą się wymieniasz, tylko pamiętaj że ten kto nie ustawi musi się logować w tle na te profile żeby grać na swoim, dwóch na raz nie ustawicie konsoli domowej ani się nie zalogujecie na ten sam profil.
    A co do tego czy zniknie to się dowiesz jak zniknie.
    Już taki temat istnieje i jest zamknięty.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum