1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamilos100, Sierpień 9, 2011.

1. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam kilka pytań odnośnie profili.
    1.Czy za korzystanie z profilów pobranych z internetu można dostać bana? Jeśli tak to na profil czy konsolę.
    2.Gdzie można znaleźć jakąś listę profili z wybranymi grami?
    3.Czy każdy profil będzie mi działał po aktualizacjach?
    4.Jeśli pobiorę gry no-jtag to będą one nie przypisane do żadnego profilu, czyli odpalę na każdym?

Prosił bym o odpowiadanie w punktach. Chciałbym przetestować kilka gierek a demo to dla mnie mało :D Poza tym nie do każdej gry są demka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    1.Nie nie można dostać bana. Na dobrą sprawe gry są całkowicie legalne tylko sposób ich nabycia już nie. Z kont z MSP znikają pkt ale gry muszą zostać więc nic nie grozi.
    2. Wejdź na dowolną aukcje z takimi profilami i powinna być lista gier tam też. Klikasz na tą która cie interesuje i pokazuje ci liste pakietów zawierających daną gre.
    3. Tak każdy. Te profile to zwykłe konta z wykupionymi grami. Można wielokrotnie pobierać aktualizować, grać przez sieć co tylko chcesz.
    4. Tutaj raczej tak ale z tego co wiem to po aktualizacji ostatniej nie można gier no-jtag odpalić.

4. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiedzmy że mam już profil, czy muszę za każdym razem kombinować z przelogowywaniem na swój czy można grać normalnie na tym profilu? Chodzi mi o sytuację gdy dużo osób go posiada (pobrali z neta) i w tym samym czasie może być zalogowanych kilka osób na to samo konto, wydaje mi się że MS ma jakieś zabezpieczenia przed takim kilkukrotnym logowaniem.

Gra by poszła gdybym nagrał kopię na płytę bez przerabiania napędu, czy tylko takie coś jest możliwe przez zgrywanie na pendrive?

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Trzeba kombinować z logowaniem na tamto konto, potem na swoje.
    Wszystkie poradniki odnośnie no-jtag masz tu na forum, albo w google...
    Wystarczy poszukać.

Wczytywanie...

Poleć forum