1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Profile

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 666robsik666, Sierpień 13, 2009.

1. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Mam pytanie mianowicie mam 2 profile jeden mój drugi brata,i tu pojawia się pytanie czy mogę zrobić tak że logując się na swój profil mam tylko swoje sejvy a brat logując się na swój profil ma swoje sejvy ?

Z góry dzięki za pomoc i POZDRAWIAM !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jak grasz na swoim profilu to na brata profilu grając nie bedziesz mieć save ze swojego profilu:)

4. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    czyli jednym słowem MS zrobił taką lipe przed typami co chcą "szybko skończyć gre i dodać sobie punkty G "

5. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź.Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum