1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Program Antywirusowy

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Luty 24, 2015.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam szukam dobrego programu antywirusowego (darmowego)
    Sporo jest tego w sieci że aż nie wiem co wybrać co możecie polecić ?
    Chodzi mi o taki by nie w dużym stopniu obciążał komputer a zarazem był by bardzo dobrą zaporą przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
    Wcześniej korzystałem z avasta lecz zawiódł on moje oczekiwania, czy macie może jakieś inne ciekawe propozycje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Microsoft essential security sam używam od dłuższego czasu i jest spoko nie muli kompa i jest skuteczny

Wysłane z SONY XPERIA Z (C6603) za pomocą TAPATALK 2

4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Podobny temat był już, tak mi się wydaje, dobra do rzeczy darmowy+dobry= nie ma, nie ma już dobrych darmowych antywirusów, czasy 8 i 16 bitów się daaawno temu skończyły, wszystkie dobre i niekoniecznie dobre antywirusy kosztują, osobiście na stacjach roboczych używam Nortona 360, na serwerze również Nortona dystrybucja dla firm, jak zdecydujesz się na zakup to popatrz na Allegro i kup sam klucz będzie o wiele taniej, mala uwaga: kupuj od razu klucze na cały rok nie żadne łączone np. 4 klucze po 3 miesiące.

5. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak masz win 8.1 to masz już antywira zintegrowanego z windows defender

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    ESS7

7. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    AVG 2015 free śmigam na tym już od kilku lat znaczy na AVG free i nie miałem nieprzyjemności z tego powodu. Obecnie na Win8.1 też tym operuje i jak na razie bez stresu żyję.

8. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Avast 2015 , nic nie muli win 8.1 ;-)

9. malezlo22

malezlo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  10. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Tylko eset smart security.nic innego nie szukaj.

11. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    360 Total Security

12. malezlo22

malezlo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    360 na komie jest do dupy nie wspomne o kompie

13. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem za bardzo jak się do tego odnieść. Testowałem AVG, Avast to wykrywaly mi więcej wirusów niż powinny.Kilka razy nawet system mi uwalily.

14. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Dzięki wszystkim za odzew wiozłem pod uwagę wszystkie wasze propozycje przeprowadzając własne testy podanych przez was programów. Z racji że i tak będę przeprowadzać reinstalacje systemu postanowiłem celowo zainfekować mój PC dziesięcioma plikami z wirusami typu robak, koń trojański, keyloger, adware i spyware, oraz sprawdzić jaki wpływ ma program antywirusowy na szybkość przeglądarki i systemu.
    Program:
    Microsoft essential security
    ---- wirusy 10 z 10 ------- wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( nie odczułem spowolnienia)
    eset smart security -------------- wirusy 10 z 10 -------wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( lekko spowolnił uruchamianie systemu) płatny !
    AVG 2015 free--------------------- wirusy 10 z 10 ------- wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( notoryczne zawieszanie się przeglądarki długie wczytywanie stron i systemu )
    360 Total Security -----------------wirusy 8 z 10 ---------wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( nie odczułem spowolnienia )
    Avast 2015 ------------------------ wirusy 11 z 10-------- wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( długie uruchomienie Windows oraz przeglądarki)
    Avirra ------------------------------ wirusy 10 z 10 ------- wpływ na działanie systemu, przeglądarki ( spowolnienie i zawieszanie przeglądarki)

Według moich testów i opinii zwycięzcą jest program Microsoft essential security wykrył on wszystkie zainfekowane plik oraz nie odczułem podczas jego pracy by spowalniał komputer i przeglądarkę. Wielki przegranym natomiast AVG który notorycznie powodował zawieszanie się przeglądarki filmów oraz systemu

15. martinka

martinka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę się interesuję tematyką programów antywirusowych. Miałem już ich kilka w moim systemie, najgorzej mi się sprawdzały te darmowe. Nie warto ich instalować bo nic co jest darmowe nie jest dobre. Jeśli chcecie rzetelne sprawdzone testy (nie sponsorowane) to zajrzyjcie na te av comparities oraz av test.

Uważajcie na polisy na życie http://prawneporady.bloog.pl/id,347655415,title,Uwazajcie-na-polisy-na-zycie,index.html wejdźcie tu aby dowiedzieć się przed czym powinniście się przestrzegać zanim zawrzecie taką umowę

Ostatnia edycja: Lipiec 1, 2015
  16. jumbo-run

jumbo-run Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też nie jest entuzjastą darmowy programów antywirusowych. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia, ale wiadomo, co za darmo .. Ja od kilku lat używam Nortona 360. Jest niedrogi i działa ok. Nie zaśmiecałbym sobie systemu jakimś darmowym chłamem.

17. cepik

cepik Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z Nortona nie korzystam bo jest mi nie po drodze..Miałem go na moim kompie to mi spowalniał tylko działanie. Również korzystam z płatnych pakietów. Mam dziwne uczucia do tych darmowych. U siebie już od ładnych paru lat mam zainstalowanego Noda 32, super szybki i wydajny program :)

18. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja od kilku miesięcy korzystam z Nortona Security i nie narzekam - jest lekki (w spoczynku co najwyżej 20 MB RAMu), komputer na razie nie cierpi z powodu wirusów.

19. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A korzystam ze standardowego windows defender i dodatkowo malyware.
    Nigdy nie uzywalem antywirusa.

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

20. monej

monej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja korzystam od dawna z Avasta - wg mnie nie czuje roznicy miedzy czasem odpalania bez a z wlaczonym antywirem.

21. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    340
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    jest jeszcze G Data internet security szybko skanuje kompa

Wczytywanie...

Poleć forum