1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Program do nagrywania gameplay'ów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Luty 6, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Witam. Szukam jakiegoś dobrego programu do nagrywania filmików z gier (na PC). Chciałem nagrać filmik w MW2, próbowałem Frapsem ale ilość FPS'ów drastycznie spada po uruchomieniu nagrywania mimo że mam dość dobry sprzęt. Poza tym minutowy filmik nagrany Frapsem zajmuje 2 GB, a ja szukam czegoś co pozwoli mi komfortowo grać i wcale nie musi nagrywać w kosmicznej jakości, najlepiej żeby można było ją sobie ustawić. Proszę żebyście polecili mi jakiś program który pozwoli na nagrywanie filmików na minimum 60 FPS'ach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Mozesz spróbować GameCam'em.

4. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    GameCam nie współpracuje ze Steamem. Wyskakuje mi błąd "Game Cam is not compatible with Steam's Online Community (...)".

Próbowałem ściągać 10 różnych wersji tego GameCama ale za każdym razem był inny problem. Jak nie to że nie współpracuje ze Steamem, to error z dostępną aktualizacją, kiedy pobrałem najnowszą wersję to nie nagrywał mi dźwięku bo to trial, a kiedy pobrałem starszą to było coś nie tak z kodekami, a mam najnowsze. Proszę o jakiś inny program, bo z GC nie wyrabiam totalnie.

5. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
  6. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Myślisz że nie szukałem w google? Proszę o poradę i podanie jakiegoś sprawdzonego programu dlatego, że nie mam zamiaru ściągać wszystkiego jak leci a potem to sprawdzać, tylko chcę ściągnąć jeden dobry program i nie mieć problemów.
    Poza tym w tym linku który podałeś jeden program jest do nagrywania z pulpitu a drugi to amatorszczyzna która strasznie tnie. Miałem już go kiedyś, ale to wszystko można wywnioskować nawet z komentarzy poniżej.

Da się jakoś obniżyć jakość nagrywania w Frapsie? Tyle że nie zmieniając detali w grze. Może wtedy FPS'y się zwiększą.

7. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nie rozumiesz. Fraps nie ma prawa zwalniać przy nagrywaniu. Wina leży po stronie HDD, wyczyść dysk, przeprowadź defragmentację, wywal trochę nie potrzebnego syfu, a będzie śmigać, aż miło.

8. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wrzuciłem detale w MW2 na low i zrobiło się ~60 FPS, ale defragmentację i tak zrobię i potem zdam relację.

/edit: Po defragmentacji widać minimalną różnicę, ale gra z nagrywającym frapsem nawet na minimalnych detalach to dalej masakra, dlatego chyba zrezygnuję z nagrywania filmiku. Dzięki wszystkim za chęć pomocy.

Wczytywanie...

Poleć forum