1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Program do robienia plyt DVD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NIKODEMUS, Listopad 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Witam
    chciałbym was prosić o pomoc, poszukuję programu dzięki, któremu mógłbym stworzyć plytę do odtwarzania w DVD, najprościej jak się tylko da, mam kilka filmów w avi i potrzebuję je wrzucić na płytę ale tak żeby w odtwarzaczu pojawiło się menu i możliwość wyboru filmu, dodam, że nie chcę konwertować plików do vob-ów bo już dawno bym to zrobił w nero. czy ktoś miał styczność z takim softem,czy rzeczywiście konieczna będzie konwersja do vob żeby to odpalało się na każdym odtwarzaczu DVD.

Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    dvd fab może???

1 osoba to lubi.
  4. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    oki dzięki za pomoc, pomęczyłem trochę google i coś mam.niestety nie obejdzie się bez konwersji :-(

Można zamknąć

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum