Program do szybszego ściągania paru plików na raz z rapidshare.com - POMOCY !!!!!

sebol12

Użytkownik
Użytkownik
FlashGet wg mnie to chyba najlepszy program.Jest naprawdę szybki i działa zarówno z Internet Explorer jak i z Firefoxem.Reszta jak w poprzednim poście.Polecam!!
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Liczą się tak na prawdę tylko 3 downloadery:
1. FlashGet (najlepiej 1.40)
2. RapGet
3. JDownloader

Reszta działa różnie ;>
 

drag5

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam osobiście Internet download menager - dobrze działa, nie wiesza się, można zintegrować z każdą przeglądarką (pozwala na wklejenie paruset linków jednocześnie). Jedyną wadą jest to że trzeba go zcrackować...
 

kavasir

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
JA osobiście korzystam z Internet Download Manager. Programik wyciska ostatnie soki z łącza. Nie wiem, jak w najnowszej wersji, ale w tej, którą ja używam jedyna wada, to brak możliwości ograniczenia prędkości ściągania. Poza tym program pierwsza klasa.
 

gelu878787

Banned
Użytkownik
najlepsza metoda jest kupno konta rs premium i po problemie teraz na allegro kupilem za 16 zl miesiac i sciagam max predkosc bez czekania prze jd i git.
 

x-360.pl

Banned
Użytkownik
ja osobiście ściągam przez firefoxa :) Do tego konto RS :) i wszystko ładnie leci :p
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
a to do tych programów trzeba mieć premium account ???
 

szakal666

Użytkownik
Użytkownik
Tylko i wyłącznie IDM
 

KolkU93

Użytkownik
Użytkownik
Ja ściągam przez rapidShare Manager. Tylko konta mi nie ma kto kupić.
 

zolid

Świeżak
Świeżak
najlepszy jaki mialem internet dowload manager 15 partow naraz 3 razy musisz zaznaczyc po 5 i nacisnac dokoncz dodajesz tylko autoryzacje password login i gitara :)
 

vaalery

Użytkownik
Użytkownik
łatwiejszych chyba niema .
flashget-wpisujesz passy do swojego konta na rapid share i ustalasz max ilosc pobierania plikow naraz
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja nie polecam zaś flashgeta, kiedyś wykrzaczył mi cały system tak, że format to był mus.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to tak liderem jest jdownloader w pobieraniu a i żaden program ci nie przyśpieszy prędkości pobierania bo tak się nie da.
 

Do góry Bottom