1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

program HORIZON nie chce kopiować tekstur HD do Battlefield 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szwagros, Styczeń 5, 2014.

1. szwagros

szwagros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proszę o pomoc, bo już obgryzłem paznokcie do krwi.
    próbuję wrzucić na pena sformatowanego w xboxie tekstury HD do Battlefield4. po sformatowaniu w kompie pokazuje,ze pon 16 GB ma wolne 4 MB. jeśli go wrzucę po odpaleniu Horizona to pokazuje prawie 16 GB i kilkanaście pustych katalogów. Horizon odpalam jako administrator ale panel główny pokazuje się dopiero gdy wepnę pena. wtedy pokazuje sie : horizon is currently running in offline mode. you have limited access to modding tools.naciskam OK i mam wkońcu panel, ale po prawej w gorze jest zakładka offline.po przekątnej jest device explorer i zawartość pena, czyli puste katalogi. naciskam inject new file i wybieram plik package.mft .ma 1 KB. wtedy wyskakuje: invalid STFS Package! i wypisana ścieżka dostępu. tak się dzieje z każdym plikiem, gdyż folder tekstury oprócz pliku package zawiera katalog Data, w nim kataolg Xenon a w nim 6 plików 3 TOC i 3 SB. tego to naprawde nie wiem czy pliki razem wrzucic do kupy, czy zachować kataolgi, ale jak bo horizon przenosi tylko pliki. błagam o pomoc. pozdrawiam, Rafał

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tekstury od BF4 muszą być zainstalowane na dysku wewnętrznym konsoli.

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, nie ma możliwości zrzucenia ich na pena

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

5. szwagros

szwagros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiem. do tego zmierzam. wyczytałem na forum, że trzeba przegrać horizonem na pena i przekopiować menedżerem plików w FSD3 do HDD1/content/000000000000 i co dalej? utworzyć jakiś jeszcze katalog? dvd 2(god) wgrałem najpierw do tego katalogu ale najpierw rzucał się o 2GB a jak nacisnąłem OK to domaga się płyty dla gry singiel. potem wrzuciłem dvd2 (god)do utworzonego katalogu games/454109BA w HDD1 i znów to samo. napiszcie proszę dokładne ścieżki jakie macie do dvd2 i tekstury i może nie będzie co kombinować. please. pozdrawiam, Rafał

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie musisz nic zgrywać przez Horizon.
    Wystarczy że skopiujesz plik 454109BA00000000 (content z DVD1) na pena i potem wrzucisz do do tej lokalizacji:
    Następnie DVD2 przerobione do GOD wrzucasz sobie na dysk konsoli do katalogu z grami np. Hdd:\Gry.
    Później w XM360 odblokowujesz ten content i grasz.

7. szwagros

szwagros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w tej chwili właśnie tak robię ponownie ale nie wiem jeszcze jak odblokować w content. nie słyszałem o tym....
    ciągle:włóż dysk z trybem dla jednego gracza i oczywiście prędzej wola o 2GB...

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobierz to:
    XM360 2.0d Download - Xbox 360 Jtag XBLA / DLC / TU Content Organiser
    Rozpakuj i wrzuć np. na pendrive. Następnie przez File Manager uruchom plik XM360.xex
    Teraz po kolei:
    1. Scan All
    2. Show DLC
    3. Unlock DLC
    Obok Battlefield 4 HD Content powinna być odblokowana kłódka. Później Exit To Dash.

Wczytywanie...

Poleć forum