1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Program lojalnościowy Xbox Live

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Pod koniec października Microsoft wysłał do wybranych osób zarejestrowanych na Stany Zjednoczone zaproszenia do tajemniczego programu pilotażowego Xbox LIVE Rewards. Zaakceptowani uczestnicy otrzymali dzisiaj powiadomienia, dzięki czemu wiemy nieco więcej o nowym pomyśle MS. Okazuje się, że jest to rozwinięcie funkcjonującego już od jakiegoś czasu systemu nagradzania punktami MSP za przedłużanie abonamentu. Przez najbliższe pół roku gracze biorący udział w testach będą dostawać drobne kwoty w zamian za dokonywanie zakupów na Xbox Live, kupowanie subskrypcji Gold oraz wypełnianie ankiet. Szczegółową listę można przejrzeć na podstronach Xbox.com (Green, Orange). Nie wiemy czy po zakończeniu próbnego okresu Xbox LIVE Rewards zostanie otwarty dla wszystkich użytkowników i czy zawita do pozostałych regionów usługi.

Źródło: Program lojalnościowy Xbox Live | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. japanman1

japanman1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zostalem wybrany :D, Otrzymałem 100 MSP za to że dostałem sie do programu.

4. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Fajne ;) Tylko szkoda że za 12 miesięcy GOLDa tylko 200 MSP dają ;)
    Na pewno na jakieś ubranka się przydadzą ;D Bo nie mam zamiaru czekać 4 lat, aż uzbieram 800 MSP żeby ściągnąć jakiś dodatek do gry ;)

5. maciekalisz

maciekalisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    A jak dla mnie to tylko kop\lejne wciskanie kitu aby kupować więcej w MS. Żenuuuuaaaaa - tu akurat PSTrójkołowcy maja lepiej - live free ...Ech ale odrobi się to u nich kopiami zapasowymi.

6. sebool12

sebool12 Guest

Hmm w sierpniu kupiłem na rok i żadnych mps nie mam ;/

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    łeee na co komu 100 msp? na jakiś badziewny obrazek gracza? czy na ubranko?

8. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Cały czas jakoś ulepszają to usługę... Wiem, wiem.. M$ jest maszynką do robienia pieniędzy - nie zaprzeczam!

Ale skoro i tak kupię GOLD'a następnym razem to miło że rzucą MSP'ointsami.. Gdyby tego nie było też byście narzekali...
    Są tacy którym podoba się Xbox Live, mimo że trzeba płacić za to niemałe pieniądze... Też bym chciał, żeby XBL było za free jak PSN w Play Station 3, ale cóż.. Wybrałe XBOX'a i że trzeba płacić ten abonament, nie żałuję.

Reasumując, mnie ten pomysł się podoba. I tak kupię GOLDa następnym razem i tak, a że dostanę jeszcze MSP za to, to dla mnie jest coś fajnego niż głupiego, niepotrzebnego albo jeszcze coś tam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum