1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Programowanie CoolRunnera i odczyt NAND za pomocą uniwersalnego prog. USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HotIce, Wrzesień 20, 2013.

1. HotIce

HotIce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wysokie
    Witam!
    Kupiłem zepsutą konsolę, zrobiłem reflow GPU i na razie działa. Chciałbym zrobić RGH 2.0 bo podobno takie trzeba w przypadku mojego Dash'a.
    Konsola:pHAT, D:2.0.16202.0, MB OPUS. Chcę kupić programator ale uniwersalny który może się przydać też do innych celów. Czy taki nada się do wykonania pełnego RGH? http://http://allegro.pl/programator-mini-usb-blaster-cpld-fpga-nios-jtag-i3558239382.html. Jakie oprogramowanie trzeba użyć?
    pozdrawiam!

Poprawka- okazało się że płyta to xenon. Czy w takiej sytuacji jest możliwe wykonanie funkcjonalnego RGH?? Podobno jest to możliwe ale działa nie stabilnie, czy to prawda? a może są jakieś inne możliwości?

2. Lotnik421 Xbox One

3. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    xenon z takim dashem nie.ma szans
    nawet z niskim to rgh nie ma racji bytu. jedynie jtag.

4. HotIce

HotIce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wysokie
    właśnie - JTAG, rozumiem że z tak wysokim dashem nie ma możliwości aby go wykonać? planowałem podpiąć się przez LPT i zrzucić zawartość NAND ale czy to coś da? miałbym cpu, dvd key ale obniżyć dasha się nie da? słyszałem że można obniżyć za pomocą urządzenia "infectus"...

5. koloboro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie ma szans na obniżenie dasha
    efuse przepalone i kaplica

6. HotIce

HotIce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wysokie
    rozumiem że efuse jest w strukturze procesora IBM, a może jest ich więcej? Zastanawiam się jakie funkcje blukuje przepalenie bezpiecznika.. Czy blokuje możliwość odczytu/zapisu określonych bloków NAND? Jeśli tak to można wylutować kość NAND i zaprogramować w programatorze.. o co tutaj chodzi?

7. koloboro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak jak mówisz. blokowany jest licznik aktualizacji czy jakos tak nie pamiętam dokładnie

Wczytywanie...

Poleć forum