1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

programy do animacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzokej, Wrzesień 17, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Siemka. Poszukuje darmowego i nie próbnego programu do animacji . Szukałem na google i tak nie mogłem znalezsc wiesc może wy mi pomożecie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oj darmowych nie ma możesz pobrać betę 3ds max albo maya ale te programy to nauka paro letnia samej obsługi a co dopiero animacja.

Edit idiota zemnie blender jest darmowy i działa dobrze oraz daz3d ale polecam blender.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Endorphin jest darmowy dla użytku domowego i szkolnego. Korzysta z tych samych silników co GTA IV więc można się bawić :)

Wczytywanie...

Poleć forum