1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Project CARS po raz pierwszy śmiga na Xbox One!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ostatnio okazało się, że premiera Project CARS została niestety pownownie opóźniona. Na otarcie łez otrzymaliśmy dzisiaj pierwszy gameplay z wersji gry na Xbox One.

Slightly Mad Studios jakoś nie spieszyło się wcześniej z prezentowaniem Project CARS na Xbox One. Na szczęście ta edycja gry ma się dobrze. Możecie ją obejrzeć na filmiku zamieszczonym poniżej.

W tym krótkim fragmencie rozgrywki nie zabrakło m.in. trudnych warunków atmosferycznych (burza, mgła).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciekawe, ciekawe :) Prawdziwi MOTOfani na pewno zaopatrzą się w ten tytuł mimo opóźnień, choćby dla porównania. Deszcz, WOW :)

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Już ja widzę te stałe 60 FPS podczas deszczu gdzie na trasie znajduje się 30 samochodów.

5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    To ta gra ma działać w 60 FPS ?.Muszę przyznać że deszcz wygląda bardzo ładnie

6. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Fajnie, fajnie to wygląda :) Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać.

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    POwiedzcie mi jak wygląda tu opcja kariery? Samochody kupujemy, wygrywamy czy po prostu odblokowujemy? Szukam czegoś zbliżonego do Gran Turismo, mniej Forzy - ta niestety trochę ciągnie mi NFS SHIFT czego nie dzierże. Nie miałem możliwości zagrania w tą grę, stąd moja wstępna opinia może być mylna. Może mógłbym prosić o Waszą pomoc i jakieś informacje?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak dla mnie gorzej niż driveclub

9. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Jakby nie patrzeć, warunki pogodowe w driveclub zamiatają nawet swoja przyszła konkurencje...

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam driveclub dopiero po update gry. Zmienila sie ona warunki dynamiczne itd. Deszcz wygląda oblednie tu przeciętnie. No i ten model jazdy dalej jakiś taki mydelniczki.

11. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Moim zdaniem nawet dodatek Storm Island fo FH2, który miał być odpowiedzią na warunki pogodowe DriveClub nie jest w stanie z nim konkurować. A odnośnie reszty - co zrobić... Nie bez powodu DriveClub doastje takie a nie inne noty...

12. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Drums Slayer nie zgodzę się z Tobą FORZA( nie licząc FH2) to symulator a NFS(każdy) to gra dla ludzi którzy chce za wszelką cenę jechać po kraksie przy 200km/h. Jeżeli zaś chodzi o Project Cars to zaczynam się tą grą interesować na poważnie, pomimo tak krótkiego filmiku zapowiaa się naprawdę dobrze ale o tym zadecyduje produkt finalny a nie filmiki. Dobrze że powstaje Project Cars,będzie to konkurencja dla świetnej Forzy,

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z calym moim uwielbieniem dla Forzy ale nie moge sie zgodzic, chyba nigdy nie grales w symulator iz uwazasz ze Forza to symulator, ani NFS ani Forza to nie sa symulatory, w Forzie tez mozesz jechac po zderzeniu przy 200km/h, z mniejszymi badz wiekszymi uszkodzeniami ale jednak, model zniszczen jest marginalny w Forzie wiec jaki to symulator? To sa gry arcade, wszystkie, Forza ma trudniejszy model jazdy ale to dalej arcade poniewaz nawet na padzie mozna wykrecac swietne czasy, symulatorem to moze byc rFactor z odpowiednimi modami albo Richard Burns Rally i to tez nie do konca, co do warunkow pogodowych to sie nie wypowiadam, a co do CARS to mnie sie ten model jazdy tez nie podoba, miala byc kolejna wielka symulacja a te samochody jada troche jak klocki, no ale moze kiedys sobie kupie i przetestuje

14. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nie żebym się czepiał to proszę nagraj mi filmik jak w F5 grzejesz 200km/h wbijasz się w przeszkodę i lecisz dalej. mowa tu o ustawieniach najtrudniejszych. Uważam że Forza jest syulatorem w porównianiu do NFS-a(każdego), Rozumiem że F5 nie jest symulaotrem ale ciężko mi sobie wyobrazić prawdziwego symulatora na którym pograsz na padzie.

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Shift(y), to czysty arcade z fajną kamerą z kokpitu. Forza faktycznie przy tym NFSie to symulator. Co do uszkodzeń Forzy, powodzenia życzę wszystkim dojechać na 1. miejscu do mety, po tym jak wcześniej bot/drivatar uderzył w Wasz tył samochodu z napędem RWD. Forza może nie ma zaawansowanych zniszczeń wizualnych, ale mechaniczne już ma. Tu każda uszkodzona część samochodu ma duży wpływ na wyścig.

W ogóle ta dyskusja powinna się zakończyć na tym jak się okazało, że komuś Forza zajeżdża Shiftem, bo to w ogóle sensu nie ma.

DrumsSlayer lubi to.
  16. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Dzieki Szefol i wlasnie na taka opinie liczylem ;) jak wczesniej pisalem nie mialem wczesniej stycznosci z ta gra stad liczylem na opinie tych ktorzy czegos tam juz zaczerpneli w becie ;)
    A odnosnie wstepnego porownania PC do NFS Shift zważałem bardziej na rozgrywce i trybach gry i mozliwosc niz na tym czy gra jest symulatorem czy arcadem. W GT kupujesz, wygrywasz nie wszystko masz dostepne w salonie, zawody z nagrodami - o to mi chodzilo i tego szukam. Teraz rozumiesz?

17. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Tego samego szukam w grach wyścigowych, co kolega powyżej. Zarobisz odpowiednio dużo gotówki na wymarzony samochód i kupujesz go, a co najlepsze w GT, zabierasz go na wyścig i być może wygrywasz unikat którego nie ma w salonie :) Także ciekawi mnie jak ta kariera będzie wyglądać. W Forzie jest niezła, ale nie ma co konkurować z GT (IMO)

DrumsSlayer lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum