1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Project CARS

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 7, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko Opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mackel

mackel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety nie ma szału . poczatek kariery to co wyscig denerwujace przycinki . no i zaczalem sie sie zastanawiac przy kazdym ekranie startowym czy tym razem wejde do gry czy zas sie gra przytnie ... czekam na patch ...

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    dobra a ja jeszcze pomęczę bo już kilku osób zdanie znam i czytałem recke na PPe. Powiedzcie mi czy serio gra jest taka nużąca i "bez celu" ? napiszcie bo kurcze pograłbym w jakiś dobry wyścig.

5. spy__

spy__ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra na obie platformy jak i xone tak jak i ps4 jest niedopracowana nie wiem jak z pc, chodzi mi o niedociągnięcia graficzne ale nie chodzi o aliasing itp , ale o problemy np w powtórkach a takze w samej rozgrywce jak nachodzenie sie obiektow na siebie , niedopracowane pobocza a także trasy rozmyte jak za czasow psx , ps2 , jesli mozna moge dorzucic jakies moje video ktore nagralem wylapujac bledy.

6. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Rozumiem a cos na temat gameplayu możesz napisać? Bo juz kilka osób mówiło ze jest z gry sredio zadowolona

7. h4smkyPL

h4smkyPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Witam serdecznie. Kolego co do gameplay to mam mieszane uczucia. Żeby zacząć grać to najpierw trzeba "dobrze" ustawić pada bo to co jest to padaka. Graficznie dupy mi nie urwało - powiem tak więcej niż dobrze, modele samochodów OK efekty pogodowe OK, grafika w trasach różnie z tm bywa, chociaż wersja na PC + G27 (szkoda że Logi nie wspiera już konsol) robi robote. Co do szarpania i rwania gry - miałem to samo co kolega mackel. Pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo gry + pobranie łaty ~470 MB i teraz działa "płynnie" ale dropy fps są i to widać. Grać się da ale jak pisałem wcześniej trzeba dobrze ustawić pada bo to co jest fabrycznie to nie da się grać.

wojek_gacek lubi to.
  8. Rtruth

Rtruth Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem gra bardzo słaba grafika wcale nie powala , nie ma możliwośći kupna samochodów i wyboru wyścigów tak jak np w forzie chyba że jeszcze do doszłem do tego momętu. Kariera nudna , mało aut , brak możliwości tunigu pojazdów lipa totalna. Dlatego grę sprzedaje

9. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Lepiej poczekać aż wydadzą kilo łatek, albo kupić dopiero Forze 6. Nie ma co na razie pakować pieniędzy w Project Cars. Grałem chwile u kumpla i tylko się utwierdziłem w przekonaniu.

10. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    A ja napiszę o grze pozytywnie :) pomimo tego ze wszyscy narzekają na ta grę, kupikem ja i nie żałuję ani złotówki. Fakt malo zamochodow itd ale rozgrywka to czysta przyjemność, dawno nie miałem w żadnej scigalce syndromu jeszcze jednej sesji a tu od 3 dni nie moge przestac grać. Dla osób lubiących trudne wyscigi polecam w 100%

11. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Gra sama w sobie jest fajna jedynie mogę się przyczepić do słabej płynności jest to uciążliwe zakłóca skupienie i spokojną radość z gry.

Wczytywanie...

Poleć forum