Project Natal - data premiery i nowy materiał wideo

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sobel

Użytkownik
Użytkownik
Wiemy już, kiedy do sklepów trafi Project Natal – technologia pozwalająca na sterowanie grami za pomocą ciała. Datę wydania ujawnił jeden z pracowników Microsoftu.

Październik bieżącego roku będzie miesiącem premiery Project Natal – poinformował Jonathan Ross z firmy Microsoft za pośrednictwem Twittera. Wcześniej Gigant z Redmond ujawnił jedynie, że technologia zostanie wprowadzona do sprzedaży w okresie przedświątecznym.

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości dla osób oczekujących debiutu Project Natal. Na łamach YouTube znajduje się materiał wideo, prezentujący urządzenie w akcji. Jakość filmiku pozostawia wiele do życzenia, niemniej i tak warto się z nim zapoznać.
http://www.youtube.com/watch?v=QGvYFAYqRRw&feature=player_embedded
Źródło: http://www.gram.pl/news_8QvqGO,4_Project_Natal_data_premiery_i_nowy_material_wideo.html
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Znowu te odbijanie pileczek, ja chce zobaczyc RPG, FPS, jakas samochodowke ;(
 

Paatryk1

Banned
Ciekawie się zapowiada i gdzieś czytałem że ma kosztować to 50$ :)
 

GawedaS

Użytkownik
Użytkownik
no ladnie ladnie ,

nie wiem jak wy ale ja nigdzie niewidze tam klocka :D
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
a ja widzę klocka jest on po prawej stronie miedzy głośnikiem a tą komoda szklana
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Nic nowego... ale w Polsce cena pewno przekroczy 200 zł jak nic...
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znowu te odbijanie pileczek, ja chce zobaczyc RPG, FPS, jakas samochodowke ;(

A co ty chcesz z ręki strzelać? Weźmiesz talerz i za kierownice będzie robił?:yeye: (to by było zabawne) To będą tylko gry sportowe, odbijanie piłeczek bo to ma być kampania na odchudzanie amerykanów :)
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
0:29 - 0:31, widzicie co się stało z cieniem?
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
A co ty chcesz z ręki strzelać? Weźmiesz talerz i za kierownice będzie robił?:yeye: (to by było zabawne) To będą tylko gry sportowe, odbijanie piłeczek bo to ma być kampania na odchudzanie amerykanów :)
Mylisz sie ;), MS mowi ze natal to nie Wii i ze bedzie to takze dla hardcorow'ych graczy, nie wiem jak oni to zrobia ale w fps, rpg i samochodowkach natal napewno bedzie :)

a w 29-31 sekundzie cien zwariowal, mam nadzieje ze nie bedzie to wystepowac w finalnej wersji .

Ps. Nie musisz miec talerza, mozesz wyciagnac kierownice ze sarego samochodu ;)
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
ten filmik jest ciekawszy:
YouTube - Project Natal: Meet Milo
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Ten milo to dla mnie fejk jak nie wiem ..
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo - Peter Molyneux to fantazjusz i nie nalezy brac jego slow na serio. Milo to zadna sztuczna inteligencja - jesli cos takiego w ogole powstanie, to bedzie to ogromny zbior skryptow reagujacych w ograniczony sposob na poczynania gracza - nic wiecej. Poczytajcie o tescie Turinga - jeszcze zadna maszyna go nie zaliczyla i Natal z Milo na pewno nie beda pierwsze ;) Co do samochodowek - na Polygamii wypowiadal sie redaktor, ktory osobiscie testowal prowadzenie auta na Natalu i ponoc dziala to bardzo sprawnie ;)

A z mojej obiektywnej opinii ani Natal ani Arc/Gem/Różdżki/Dilosy Sony nie są kompletnie niczym oryginalnym. Takie projekty jak Natal (tylko mające oczywiście mniejszy zastrzyk gotówki) już istnieją - CamSpace - a Arc/Gem[...] to nic innego jak usprawnione rozwiązanie znane z Nintendo Wii. Będzie ewolucja, ale na pewno nie rewolucja w graniu :)
 

daardevil

Użytkownik
Użytkownik
A co ty chcesz z ręki strzelać? Weźmiesz talerz i za kierownice będzie robił?:yeye: (to by było zabawne) To będą tylko gry sportowe, odbijanie piłeczek bo to ma być kampania na odchudzanie amerykanów :)
Valve o grach dla Project Natal - gram.pl
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
mogli by pokazać jakąś inną grę niż te piłeczki, bo znudzą mi się one zanim w nie zagram:D
 

Darknezz1

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy wszystkie gry będą współpracowały z tym sprzętem.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
mogli by pokazać jakąś inną grę niż te piłeczki, bo znudzą mi się one zanim w nie zagram:D

Poszukaj dobrze na yt. Widziałem jak koleś grał w half Life 2 na natalu. fake to nie był, jak znajde filmik to dam linka;)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
mogliby pokazac jakąś gre w stylu wii = boks/tenis/golf itp. :/
 

rafaltomb

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj dobrze na yt. Widziałem jak koleś grał w half Life 2 na natalu. fake to nie był, jak znajde filmik to dam linka;)

chyba o to biega Tobie :


YouTube - Half Life 2 running on Project Natal
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
świetny projekt jak dla mnie rewelka :)
 

ZorGeReR

Użytkownik
Użytkownik
ja tam też nie mogę się doczekać tego cacka, moim zdaniem wspaniała rozrywka dla osób które nigdy nie miały do czynienia z konsolami i dzięki temu będą mogły też się pobawić :)
Jak najbardziej popieram projekt i jak dla mnie nawet głupie odbijanie piłeczek będzie nie lada frajdą:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom