1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Project Natal !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maxiu10, Czerwiec 7, 2009.

1. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam, chciałbym abyście wyrażali swoje zdanie na temat "Project Natal"!!!
    Jeżeli ktoś jeszcze nie wiem co to jest "Project Natal", zapraszam do oglądnięcia kilku filmów o PN :

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=pKqySBEDOtM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=T_bQoFDhD00[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=B2r9cKjNQe4[/YOUTUBE]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Popraw linki bo coś ci nie wyszły (i i guzik na xbox-e to teraz będziemy mieć YLOD :p)

4. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Jedyne co mnie ciekawi to fight night round 4 przy tym lub jakis inny boks , reszta to bedzie tylko tryb arcade .

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    mi się podoba, zobaczymy jak to będzie w praktyce.

6. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest to swietne urzadzenie ale wg mnie dopiero na konsole nowej generacji gdyz na taki "kontroler" musza byc pisane gry... chyba ze jakos rozwiazali ten problem tworcy PN :D
    Jezeli dzialalo by to tak jak na filmikach (1 filmik w szczegolnosci) to niestety ale producenci kontrolerow do gier by zbankrutowali :D

7. SErek

SErek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moim zdaniem filmiki sa lekko podkoloryzowane a calosc zamknie sie w srednio rozwinietych grach arcade choc mam nadzieje ze jednek ujrzymy takie cuda jak na prezentacjach

8. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Producentem oryginalnych kontrolerów do Xboxa jest... Microsoft, więc trochę Ci to nie wyszło :p

A jeśli chodzi o sam Natal, jak już ktoś wcześniej wspomniał nie widzę dla tego zastosowania z wyjątkiem bijatyk i gier arcade. No bo jak zagrać na czymś takim w strzelankę? A jeśli chodzi o samochodówki - przepraszam ale to co widziałem na filmiku (niewidzialna kierownica) jakoś do mnie nie przemawia, wolałbym prawdziwą kierownicę do gier a nie machać rękoma w powietrzu. Podsumowując, według mnie zamiast bawić się w konstruowanie tego typu urządzeń lepiej skupić się na tworzeniu jak najlepszych tradycyjnych padów, bo nie widzę niestety przyszłości dla Project Natal.

9. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    generalnie spoko, ale nie dla mnie :) w przypadku kontrolerów do gier jestem troche ortodoksyjny, te wszystkie bajery zastosowane w wii czy nawet eye toye do mnie nie przemawiają, jasne czasem gdzieś można sie w takie coś pobawić, ale co tradycjne męczenie pada to od tego odejścia nie widze :) btw ciekawe ile taka zabawka będzie u nas kosztowała i czy też będzie łapało rrody :p

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ktos tam pisal o nowej generacji i ze gry nie sa dostosowane...

popatrz ze kiere wprowadzili pozniej a gry z tym wspolpracuja;] beda nowe stery i tyle

@TOP
    jak dla mnie bombastik fantastik tylko szklo i plastik:p fajna zabawa bedzie,lubie oryginalne kontrolery(mam kiere+gitarke,cchem kupic DJ HERO,deske do tonego i to tez pewnie kupie;d)

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Dobra sprawa, ale i tak wydaje mi sie ze beda na to pisane nowe gry - tylko na to. A stare pady dalej beda uzywane do zwyklych gier.
    To bedzie cos w stylu eye toy'a na ps2, tyle ze bardziej zbajerowane.

12. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. remi

remi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żurawica
    Moim skromnym zdaniem nie prędko się tego doczekamy, a jeżeli już to będą to pewnie jakieś astronomiczne ceny..

14. ShoZu

ShoZu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraśnik
    A ja się przyglądałem dokładniej 1st filmikowi, i widać, że wszystko zmontowane, wątpię w sukces PN, ale chciałbym pograć na tym Xbox'owym EyeToy'u. Zamiast takiej kamerki, wolę poczekać na deskę do Tony Hawk Ride. (a myślałem, że nic nie wymyślą, żeby odbić fanów Skate'a)

15. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    wg mnie to może być coś fajnego ale jak to mówią... pożyjemy zobaczymy ;]

fajnie by się grało w Dragon Ball'a z tym czymś.... pomyślcie sobie... ka-me-ha-me-ha! :D

16. sSstylish

sSstylish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z nienacka
    ....Nie widze siebie w roli wykonawcy polobrotu w pokoju 3x4 :D....

Co jak co, jesli taki projekt pokaze sie na rynku, nintendo na pewno straci tymczasowy monopol na konsole do gier tego typu.
    Wedlug mnie, gdy natal wejdzie w zycie nie bedzie trzeba zastanawiac sie czy oprocz xboxa (badz zamiast) kupic wii - bo po co?, skoro xpudlo mialoby w sobie dodatkowo funcje swojego potencjalnego przeciwnika.
    Aczkolwiek, faktem jest, ze nintendo wprowadzilo innowacje, tym samym firma zaznaczyla swoja pozycje miedzy producentami konsoli i trzeba dobrze sie postarac by stanac na rowni z wii.
    ....A obecnie i tak wiadomo, ze kontrolery nie odejda do lamusa-bynajmniej teraz. Przeciez kazdy ma dzien lenia i chce pograc nie ruszajac tylka z kanapy. [Tak z 70% dni w miesiącu jak dla mnie].

Pomysł ciekawy, zobaczymy jak z wykonaniem. (bo micro$oft duzo mówi i pokazazuje a 50% jest prawdą ;) Bardzo chetnie wyprobuje taki sprzecik o ile moja zawartosc portfela mi pozwoli - kazdy wie, ze to tanie nie bedzie :p

..Btw ta rodzinka troche h*jowo postawiła x'sa.. ciekawe kiedy bedą mieć RRoD'a.. :D

17. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrozumcie, że Nintendo nie zawdzięcza swojego sukcesu sterowaniu ruchem. Wii to konsola, która została stworzona do party-games, oraz w ogromnej większości prostych gier dla casuali, którzy nie mają czasu na tytuły bardziej rozbudowane i co konsole włączają na 20minut dziennie. Kontroler ruchu Nintendo został zaprojektowany specjalnie na takie "łatwe i przyjemne" tytuły które po trzech, czterech piwach podobają się każdemu a możliwość dodatkowego machania kontrolerem z kumplem albo dziewczyną tylko umila giercowanie. I po tych trzech, czterech piwach podrzucanie jedzenia, machanie rakietą tenisową czy zabijanie much naprawdę bawi, gorzej gdy taką grę włączy się na trzeźwo, grając samemu...

Ani Microsoft, ani Sony nie mają tytułów, które pasowałyby do kontrolerów ruchu. Cały ten pościg za Wiilotem jest bezsensu. Naprawdę chcecie skakać i machać rękami przed telewizorem grająć w jakąś strzelankę, RPG albo bijatykę. Zmęczycie się po 5 minutach i koniec. Robienie kontrolera ruchu dla obecnych gier Iksa mija się z celem. Natal ma rację bytu jeśli na 360tkę zaczną powstawać podobne do Wii gry popierdółki...

18. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Zgadzam się całkowicie choć liczył bym na aplikacje typu poznaj afryke ,przyrodę poprostu edukacyjne można podejść przyjżeć sie obrucić..ale granie w piłke to skończy sie demolką mieszkania jeśli ktoś nie ma pokaznego salonu..

19. Dniesteruk

Dniesteruk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wg. mnie project natal, jest ok. Najbardziej podoba mi się Milo. W końcu nastanie "świetlana przyszłość", gdyż już w filmach scence-fiction. Zresztą filmy tego typu nie są bzdurą, otóż większość ludzi czerpie z nich pomysły. Dla mnie fajne będzie to, że można w końcu grać bez pada itp. Fakt, że może nie które gry nie będą obsługiwały tej technologii ale microsoft wymyśli coś. Projekt będzie kosztował coś ok. 500 zł(to jest moja opinia, gdyż więcej nie może, bo za samą konsolę, która własnie microsoft z wbudowanym projektem, chce umięścić we wnątrz i pewnie przy okazji zastosuje inny typ m.in. teraz jest Falcoln, a później będzie coś innego. ) A w Fifę bądź coś na podobę nie będzie trzeba dużego salonu, kto ci każe rzucać się za piłką tak jak na realu, np. możesz skok w róg zasymulować lekkim odskokiem w prawą stronę, a w dolny róg coś na podobę tylko że tak jakby spaść na ziemię w stronę, którą chcemy, np. w prawo i dół. A zresztą w tym projekcie można rozwijać mózg(wyobraźnię), ponieważ na przykładzie dziwczyny, która kieruję bolidem, otóż ona musi wyobrazić kieorwnicę, ale nie musi trzymać rąk tak aby adpowiadały rozmiarom kiery, wystarczy, że oddalimy od siebie dłonie, a procesor zawarty w urządzeniu rozpozna to, że urzytkownik ma zamiar kierować. Wiem, że dużo osób korzysta z Wii, czyli coś na podobę projectu natal. Zresztą od tego kontrolowania padem mogą zacząć boleć dłonie, no i może w końcu zmieni się zdanie o grach, bo ja cały czas słyszę, że gry doprowadzają do tego, że dzieci nie ruszają się od kompa lub konsol. A być moze dzieki pomysłowi microsoft zmieni sie to. Dobrze jak by jeszcze korporacja do tego projektu dołączyła okulary 3D(mogłyby przenosić użytkownik do gry i jak byśmy się rozglądali to byśmy widzieli cały świat.) przydałoby się jakby ktoś chciał grać jako mag, to natomiast zaklęcia mógłby odczytywać z księgi, a następnie mikrofon by przesłał informacje do procka, który zamienia polecenia na zrozumałe dla konsoli. To może być trochę dziwne, ale przydałoby się to dla tych, którzy lubią się bić, np. zamiast bić się i mieć z tego blizny itp. można by sprawę załatwić na arenie, wybierałoby się rodzaj postaci, np. wojownik, ninja itd., a na widowni mogli by się znajdować prawdziwa widownia składająca się z innych użytkowników, którzy chcą zobaczyć nas w akcji. Wojownik np. miałby zdolność niszczenia wszystkiego za pomocą miecza, a mag magią mógłby spowodować, że z podziemi wychodziły by np. gobliny czy cos na podobę i walczyłyby z przeciwnikiem. Nawet nawet wg mnie pomysł ale spełni się pewnie za kilkanaście lat. xDDDD

20. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    tak tak i po 10-15min grania człowiek ubity jak pies ze zmęczenia, a te wyobrażanie sobie kierownicy to nagrany wcześniej tryb symulacji tak jak rentgen na java by robić kolegów w konia....

21. kacper92

kacper92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W mojej opini ten cały Natal sie nie sprawdzi. Grając w taką samochodówkę nie da rady utrzymać rąk w powietrzu dłużej jak 2 minuty bo zwyczajnie bolą ramiona. Po 2 zawsze będzie masa lagów. Zobaczyłem to na youtube podczas E3 jak Japonka grała odbijając piłkę dopatrzyłem się kilku niedociągnięć. Po 3 cena cena: przeczytałem na jakimś anglojęzycznym serwisie że dodatek do X360 w postaci Natal ma kosztować 200$. Przeliczając to na PLN to około 640zł- jezeli kupimy w USA ale polski dystrybutor zakłądam że zażyczy sobie co najmniej 800zł. Więc kto bedzie czekał do jesieni 2010 jeżeli może mieć juz w tej chwili Nintendo Wii za ok.850zł ?!

Wczytywanie...

Poleć forum