1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Project Scorpio zdecydowanie mocniejszy od wszystkich konsol, bez ekskluzywnych gier!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sympatycy wyjątkowych potworów mogą szykować pieniądze. Phil Spncer kolejny raz skomentował sytuację Project Scorpio i szef marki Xbox potwierdził moc urządzenia. Otrzymaliśmy również kolejne bardzo ciekawe informacje dotyczące konsoli.

Szef marki Xbox bardzo chętnie opowiada o nowej konsoli amerykańskiej korporacji. W ostatnim wywiadzie Spencer potwierdził, że Project Scorpio będzie 4,5 razy mocniejszy od Xboksa One! Jest to naprawdę pozytywna wiadomość, ponieważ nadal nie otrzymaliśmy wszystkich szczegółów dotyczących urządzenia.

Aktualnie wiemy, że konsola będzie dysponować mocą 6 teraflopów GPU, pozwoli na rozgrywkę w „prawdziwym 4K”, dostarczy zainteresowanym najwyższą jakość wirtualnej rzeczywistości. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że wszystkie pozostałe podzespoły zostaną zrównane do aktualnie przedstawionego GPU.

Redakcja Digital Foundry powołując się na aktualnie przestawione dane twierdzi, że Project Scorpio będzie 40% szybszy od PlayStation 4 Neo. Są to oczywiście daleko posunięte przypuszczenia, ale według dostępnych danych urządzenie Sony ma posiadać GPU o mocy 4,2 teraflopa. Wewnętrzny zespół brytyjskiego Eurogamera uważa, że w tej sytuacji możemy być świadkami wprost odwrotnej sytuacji do tej z aktualnej generacji, gdzie PlayStation 4 ma znaczącą przewagę mocy nad Xboksem One.

Trzeba przy tym jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie gry dostępne na Project Scorpio będą również kompatybilne z Xbox One i Xbox One S! Microsoft nie zamierza tworzyć żadnych podziałów, a każdy sprzęt amerykańskiej korporacji będzie w 100% współpracować z pozostałymi.

Interesującym zagadnieniem jest również fakt, że nawet gracze nie posiadający telewizorów 4K odczują znaczącą różnicę w graniu. Spencer już wcześniej o tym wspominał, ale teraz doprecyzował swoją wypowiedź – dzięki dynamicznej rozdzielczości w produkcjach nawet w przypadku telewizorów 1080p zauważymy „wpływ Project Scorpio”.

Szykuje się prawdziwa maszyna zagłady dla fanów mocarnych urządzeń. Pytanie pozostaje jedno… Ile gotówki trzeba przygotować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pewnie ze 3 klocki to bedzie kosztowac , jak nie wiecej ;d

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
  5. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Będzie kompatybilne z xbox one? Taaaa czemu ja mu już nie wierzę.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

galaretka007 lubi to.
  6. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do 2tyś za konsolę mogę dać, powyżej nie zapłacę ;)

7. xdawid

xdawid Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Będą również kompatybilne z PC, więc ludzie wybiorą PC (bo PC i tak jest prawie w każdym domu) i PS4 (ze względu na exy). Xbox umrze. Historyjka pod tytułem "kupuję konsolę, bo nie bedę modernizował ciągle PC" właśnie się skończyła. Co roku będziemy mieli nowe konsole... 4 generacja, 4,5 generacja, 4,75, 4,99 itd. Żałosne

galaretka007 i Quertin lubią to.
  8. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie mam PC, mam laptopa. PC sprzedałem, bo był już za słaby i zakupiłem x1, do którego nic nie dołożyłem. Obecnie mogę grać w Wiedźmina 3, BF w 60 kl/s. Nie narzekam. Mi granie w 30 kl/s nie przeszkadza, bo tyle miałem na PC. Do Scorpio podchodzę optymistycznie. Przyszły rok, do 500$ i na pewno zakupię (x1 sprzedam i coś dołożę i mam sprzęt nowy). Pytanie tylko - kiedy nastąpi nowa generacja? Zakup Scorpio na koniec 2017 a w "18 nowa generacja? Tu należy zdobyć więcej informacji. Obecnie jest czerwiec 2016 więc jeszcze szmat czasu do Scorpio.

9. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko ,że na PC będzie kijowa optymalizacja. I ceny gier są bardzo chore...

10. KondzioMr

KondzioMr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3

11. KondzioMr

KondzioMr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym nie szeregował kolejnych produktów Sony, ms i N jako "generacje" musimy się pogodzić że takie sztywne ramy przestały już istnieć

12. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Na co ceny gier są bardzo chore?! Przecież na PC znacznie wcześniej można kupić grę o wiele taniej niż na konsole! No chyba, że należysz do sekty "kupujących na pół" - ale podobnie można robić i na PC przecież - więc hmm generalnie rzecz biorąc to chore ceny gier , zwłaszcza na premierę, są na rynku konsolowym ;) Ja i tak rzadko kiedy kupuję coś na premierę - najczęściej czekam jak coś stanieje, do tego generalnie mnie pasuje oferta games with gold, ale nie zmienia to faktu że gry na komputer są tańsze - zdarza mi się czasami pograć w coś na laptopie więc też nieraz kupuję jakieś tytuły - bundle, wyprzedaże itp ;)

13. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Celuje w 3 tys albo i wiecej

14. Lied

Lied Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Będą, nie będą, zaraz jedna będą i za chwilę znów nie będą.
    Jeśli konsola zrobi mi obiad i wyprowadzi psa, to biorę od razu. Jeśli nie to sorry wole zmodernizować komputer niż kupić komputer pod TV.
    Jednak xbox robiący schabowego z frytkami to jest to za co mogę zapłacić nawet 3 koła.

15. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    a ja 3k zapłacę jak mi zrobi co innego ;)

Lambo69 i Kendzi76 lubią to.
  16. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zastanowił mnie ten text.
    Czyli co, to zapowiada nam że przy bardziej wymagających momentach w grze konsola obniży rozdzielczość, a jedynie przeskaluje ją na wyższa do TV, tak jak w przypadku teraźniejszego ONE by zachować płynność i nie gubić klatek ?!?
    Teraz rozumiem że tak go reklamują do 4K przy 60fps, bo na zdrowy rozsądek nawet te 6 teraflopów było by wg. mnie mało dla komfortowej rozgrywki 4K.

A co do ceny to stawiam na jakieś 2.5k lub ciut więcej w momencie premiery konsoli.

Ostatnia edycja: Czerwiec 17, 2016
  17. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/quantum-break/9nblggh6h0rv przykład. A pudełkowej nie kupisz

18. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    aaa chodzi Ci o gry w sklepie MS... no wiesz, jakby to powiedzieć - ja nie sądzę by ten ich pomysł długo przetrwał ;) Albo pójdą po rozum do głowy i zaczną wydawać pudelka, bądź dawać spore obniżki, albo padną jak kiedyś poprzednia usługa MS której nazwy nawet już nie pamiętam - niestety na PC to głównie rządzi Steam, ewentualnie Origin i uPlay - gdzie na każdej platformie są często bardzo duże zniżki na produkty, trafiają się gry darmowe itp

19. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli będzie w zasięgu cenowym ten Scorpio to dlaczego nie :) , trzeba iść do przodu :D

20. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No trzeba, i sam byłem zadowolony po konferencji MS, ale jak zobaczyłem gry pokazane przez Sony, to zwątpiłem. Days Gone, God of War - wymienię tylko te dwie, wyglądają już znakomicie, i mogą być hitami. Natomiast MS nie miał się za bardzo czym pochwalić - czy naprawdę Xbox musi jechać tylko na Gears of War i Halo, których styl wielu ludzi (w tym mnie) nie interesuje? Nie wliczam tutaj Forzy. Jestem ogólnie rozczarowany i przyszła mi do głowy przesiadka na PS4, jednak szkoda mi postępów w grach, w które gram na Xbox. Po drugie, MS zapowiada kompatybilność z myszą i klawiaturą - jeśli wpuszczą na te same serwery graczy na padzie i klawiaturze, dla mnie to będzie gwóźdź do trumny.

Pozostaje chyba tylko nadzieja, że Xbox wprowadzi jakieś nowe marki.

galaretka007 i Lambo69 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum