1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Project Zero na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martino74, Listopad 1, 2014.

1. martino74

martino74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem z grą Project Zero na xbox 360

Witam
    Mam problem z grą Project Zero na konsoli xbox 360 slim. Wgrałem na dysk emulator który umożliwia odtwarzanie gier z pierwszego xboxa. Po włożeniu gry wyświetla się komunikat "nie można uruchomić gry. pobierz ją ponownie". Wcześniej przed wgraniem emulatora pojawiało się logo xboxa i komunikat że gra nie uruchomi się ponieważ jest kompatybilna tylko z pierwszą wersją xboxa (przy komunikacie był kod błędu x... i y...). Przeszukałem fora i strony ale rozwiązania podane przez microsoft nie pomogły. Dziwi mnie też fakt że xbox 360 nie potrafi odczytać tej gry skoro na stronie xbox.com z listą gier które działają pod 360 jest uwzględniony fatal frame (europejska nazwa ro project zero).
    Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Europejska może być.

Wczytywanie...