1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Projekt Natal na Gamefest

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Paatryk1, Listopad 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paatryk1

Paatryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin

Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby się zapoznać z technologią Projektu Natal osobiście, jednak jednocześnie złą dla tych, którzy nie mieszkają w Ameryce, ponieważ właśnie tam, w Seattle i Waszyngtonie 10-11 lutego 2010 r. odbędzie się event o nazwie Gamefest, na którym Microsoft zaprezentuje więcej szczegółów nt. swojej zabawki. Dokładniej chodzi o ukazanie specyfiki kamery od strony technicznej oraz designu. To taka głośna myśl, ale może nawet zezwolą na przetestowanie sprzętu osobiście

Źródło: Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Łał niezle ale w ameryce bedzie i tutaj do polski poleca newsy stamtąd :) no zobaczymy, zobaczymy, czas pokaze ;)

4. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    A ja mam pytanie: czy do wystarczy kupić samego natala (odbiornik) czy trzeba go kupić razem z nową, nadchodzącą konsolą?

5. pablo89352

pablo89352 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wystarczy kupic taką kamerke jak jest na zdjęciu, krążą plotki że ma on byc także wbudowany w konsole

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no czekam na te "więcej szczegółów"

7. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Natal ,będzie sprzedawany z konsolą jak i bez .. Na premierę czyli Listopad 2010 rok ma być już zrobionych 5 Milionów egzemplarzy . Mam nadzieję, że te cacuszko wpadnie w moje ręce :)

8. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    A ja mam pytanie - czy za 999 zł kupię Xboxa 720?
    Ludzie, zastanówcie się, o co pytacie! Natala jest w fazie testów, a wy najlepiej chcielibyście pre-ordery!
    @topic:
    Dobra wiadomość, w końcu pokażą coś bardziej dopracowanego i może konkretną grę, a nie mini-gierki jakieś śmieszne ;)

9. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    pamiętam gdzieś zaraz po E3 pisało w jakimś artykule iż kamerka będzie posiadać dodatkowy procesor, szczerze w to wątpie :D ciekawe czy w fable 3 na natalu bedzie moża swobotnie machać rękoma :) (niezłe jaja by były z przechodniami)

10. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Dobra ale pomyślcie jak będziemy się ruszać na dalekich dystansach. Pewnie dostaniemy pada do dłoni z analogiem :/ bo w miejscu raczej biegać to trochę nie tego. Co do natala to tylko zamydlą oczy. Będą pokazywać wszystko co może a czego nie może i jakie są jego wady już nie.

11. Zaraza107

Zaraza107 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up
    A czy nie na tym polega marketing?

@topic
    Może w końcu podadzą jakieś interesujące szczegóły... :)

12. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Mi to do szczęścia nie jest potrzebne, ale jak nie będzie aż takie drogie to może kiedyś zainwestuje. Ale co tu marzyc jak to dopiero za rok będzie, albo może i później.

13. aragorn123

aragorn123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie będą wariaci ,którzy bd chcieli no ten tego sami wiecie ;d

14. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za rok to gry na X'a będą już takie brzydkie w porównaniu do PC-ta, że Microsoft dobrze robi degradując swoją konsolę do rangi Wii. W końcu Nintendo grafiką nie powala, ale dzięki sterowaniu ruchem daje dużo radości. Jednymi słowy czeka nas lawina casualowych, odmóżdżających platformówek, wyścigówek i innych zręcznościowych wygibasów, a dla ślicznych i bardziej ambitnych gierek pozostanie PC albo PS 4 o ile coś takiego w oógle wyjdzie.

15. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Świat gier komputerowych nie idzie tylko w stronę grafiki i lepszych efektów świetlnych. Tetris to od lat jedna z najlepszych gier, a grafiki jako takiej wcale nie potrzebuje, może głupi przykład, ale pokazuje najlepiej sytuacje gier. Wole gre słabszą graficznie, ale dającą radość, miłe spędzone chwile itp...

Chciałbym unikać rozmów porównawczych pc do konsol bo to nie w tym sztuka, jeśli tak to trzeba by było pozostać na pc-u i nie pchać się na konsole, no chyba ze "exluziwy" taki wpływ wywarły na kimś kogo kręci grafa a niestety na pc tej gry nie uświadczy.

Co do degradacji do Wii, wydaje mi się ze naszły takie czasy że ludzie potrzebują gier na szybko, tak żeby pograć w niedziele i tyle, nie zagłębiając sie i nie "tracąc" przy tym dużo czasu. Ruch M$ bardzo mi się podoba, tym bardziej jeśli będzie można to wykorzystać w "wielkich" grach.

I proszę nie stawiajcie (a dzieje sie to w ostatnim czasie coraz częściej) PC koło konsoli, jak tak to wybierzcie tylko jedną z maszyn.

Love...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum