1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Projekt Natal nie zastąpi tradycyjnych gier

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Lipiec 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W sumie to i dobrze, ale ja chciałbym tak porozcinać typków taką piłą, a za piłę służyłaby mi miotła :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ludzie, o co wam chodzi z tym projektem natal?!
    Już widzę chyba 20-30 news z komentarzem na ten temat, a ten to już naprawdę dno! Jakiś idiota chciał zaistnieć w sieci i porobił sobie parę zdjęć i dodał głupi komentarz :(. Może ja sobie też zrobię sesję zdjęciową i wrzuce to na Polygamia.pl? :) Wydadzą to zobaczymy czy ludzie go polubią czy nie. Niepotrzebne zaśmiecanie stron.
    Osobiście uważam że to będzie fajna zabawa, a na jakiej dokładnie zasadzie to zobaczymy.

4. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Haha...człowieku! Co ty spałeś przez ostanie 2 miesiące .? Tak czy siak od początku uważałem że Natal nie zastąpi tradycyjnego kontrolera w 100%.

5. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli czekam na nowe Gears of War ;), a szczerze mowiac to ten Natal mnie nie interesuje.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Gears of War 3 już w produkcji ;)

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    kolejny news. Źródło: Natal nie zastąpi obecnych kontrolerów do gier - twierdzi Codemasters. X360 - wiadomość z dnia 12.08.2009, 22:03

[​IMG]To, czym jest Project Natal powinien wiedzieć każdy posiadacz konsoli Xbox 360. Osoby, które nie miały jeszcze okazji się zapoznać z nową technologią firmy Microsoft zapraszam natomiast tutaj i tutaj.

Choć system wykrywania ruchów wygląda bajerancko mam obawy co do jego praktycznego zastosowania. Obawy te nie są bezpodstawne i wygląda na to, że wielu deweloperów myśli podobnie. Pracujący obecnie nad grą Colin McRae: DiRT 2 - Ralph Fulton uważa, że Project Natal nie ma szans wyprzeć z rynku obecnych kontrolerów. "Skomplikowanie sterowania w grze wyścigowej, a w szczególności dla gry takiej jak nasza, wymaga zwykłego kontrolera" - powiedział Fulton.

Ralph Fulton uważa, że sporym minusem jest brak precyzji oraz informacji zwrotnych w postaci drgania, czy też tzw. force feedbacku stosowanego w porządnych kierownicach. Project Natal się po prostu do tego nie nadaje. Jeśli miałby on znaleźć zastosowanie w grach wyścigowych to albo w produkcjach dla młodszych graczy, albo jako urządzenie dodatkowe, a nie główne narzędzie służące do sterowania.

Jak faktycznie będzie się sprawował Natal? No cóż, pozostaje czekać, nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że gadżet dla Xboxa pozostanie właśnie tylko gadżetem, którego zastosowanie ograniczone zostanie do produkcji dla najmłodszych graczy, ewentualnie obsługi podstawowych funkcji konsoli. Na dzień dzisiejszy nie mogę sobie wybrazić siebie, siedzącego przed telewizorem i trzymającego wyimaginowaną kierownicę w ręku. Nawet gdybym w dłoniach miał jakąś plastikową imitację, miałbym problemy z "wczuciem się w akcję".

8. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no tak nie zastapi bo np zawalu bys dostal w gry silowe takie jak olimpiada

9. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kosztów pewnie jeszcze nie ma... ciekawe ile zapłacimy za ten sprzęt :)

10. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    A może 50,30,100,140 itp gdybać możemy ale cene i tak ustawi M$.Mi się nie podoba ten natal ,jakieś machanie rękami ,rozumiem tam jakiś np bejsbol(nie wiem jak to sie pisze) ale np GoW'a sobie nie wyobrażam.

12. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Natal nie musi być głównym systemem kontroli, tak samo jak SixAxis w Ps3 nie jest, a jakoś gry z tego korzystają :> Oj, płytko myślicie płytko :p

13. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nie sądzę. Jak dla mnie bedzie to coś typu Eye Toy(kto miał PS2 ten wie o czy mówię). I tyle.

14. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poprzednik mówił że nie może sobie wyobrazić GoW3 z Natalem, to mu wyjaśniłem że w tym GoW3 Natal nie musi być głównym systemem kontroli. To że gra wykorzystuje Natal nie znaczy że musisz odłożyć pada :>

15. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    To to ja rozumiem ale ja mówię np o jakiś grach które są w całości robione pod natala .

16. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Wiadomo, że wszystkie gry pod to nie będą robione... A jak byście sobie wyobrazili np. GTA lub grę z tego gatunku... Będę biegał po pokoju? To chyba hale najpierw wynajmę :D

17. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nie nie nie, nie chodziło mi o to :D. Masz rację, że natala można będzie wykorzystac do sterowania w grach, ale nie do glownego, czyli do chodzenia i strzelania, a raczej do mniejszych zadan typu przeladowanie broni lub jej zmiana choc i to jak dla mnie trochę "naciągane".

Mi chodziło o to, że ten cały Natal jak dla mnie będzie bazował na grach casual takich jak pokazali na targach, a nie na zaimplementowaniu go do "normalnych" gier. I te wszystkie filmiki np ludzi sterujacych w Halo postacią mysle ze trzeba traktowac stricte humorystycznie i raczej w tej generacji konsoli cos takiego nie przejdzie :D.

18. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I dobrze... Jak dla mnie Natal to gó*no... Twórcy by się skupiali na natalu a nie na grach, lepiej jak ten natal im nie wypali i go wrzucą do szafy :D

19. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    fight night na natalce to byłoby piękne:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.