1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Projektor do x'a.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pszczoła, Grudzień 24, 2010.

1. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Gra ktos na projektorze ? Pytam sie bo chce sobie kupić i nie wiem czy warto .. Mam dużą wolną ściane . Dobry jest obraz jak jest taka duża rozdzielczość ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    skoro masz projektor to włącz jakiś film na nim z pc w jakości 720p i taką mniej więcej będziesz miał jakość bo niektóre gry mają 480p tu zależy wszystko od jakości projektora jak dobrze jest zaciemnione pomieszczenie itp .

4. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja grywam na projektorze , mam scianę 3m wysokości i osiągam na niej obraz o wysokości około 2,5 m o przekątnej około 150 - 180 cali - projektor oczywiście z obsługą HDTV podłączony przez HDMI postawiony za kanapą - do tego trzech kumpli trochę piwa + fifa i zabawa jest naprawdę doskonała - a rozdzielczość jest wyśmienita.
    Zacytuję mojego kolegę który grał u mnie a potem poszedł do domu i grał na swoim Samsungu 46 cali full HD:
    "stary kur** więcej do Ciebie nie przychodzę bo potem nic nie widzę na swoim TV i czuję się jakbym na gameboyu grał" - myślę że to najlepiej oddaje jakość zabawy :)

p.s.
    teraz kupuje kabel hdmi 5m żeby postawić konsolę z Kinectem z przodu i podlaczyc do projektora bo tego wariantu jeszcze nie sprawdzałem :)

ps.2.
    po świętach jak będziesz chciał to wrzucę jakieś zdjęcie obrazu rzuconego na ścianę :)

podsumowując - naprawdę warto jeśli masz kasę na projektor i dużą sciąnę

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @@elempl

A mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie jak wygląda obraz itp?

Bo też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy obraz będzie ostry i w ogóle z dobrym kontrastem.

6. @elempl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    już kiedyś pokazywałem na forum zdjęcie ekranu - własnie je odkopałem - podkreślam że obraz był rzucony na szybko dlatego jest krzywy
    projektor stał pod skosem :)
    Również obraz nie jest pełnych wymiarów bo projektor stał bliżej niż zwykle...

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    może zacznijmy od budżetu bo wiesz w kinach też używa się projektorów i jakość jest HD ale te projektory kosztują swoje dlatego napisz ile masz na wydanie bo jak masz mniej niż około 1500 zł to raczej nic dobrego nie skołujesz .

8. @elempl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja za swój projektor dałem 2750 jeśli dobrze pamiętam - jestem bardzo zadowolony jakość=cena :)

9. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
  10. @elempl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w tej cenie to naprawdę okazja :) szczególnie że to model zrób to sam :)

Wczytywanie...

Poleć forum