1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Projektor do Xbox360.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez axe95, Grudzień 8, 2011.

1. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Jak w temacie. Jaki najtańszy firmowy projektor będzie dobry do xboksa? Myślę że 720p tutaj wystarczy bo nie wiem po co więcej, bardziej się martwię z odświeżaniem. Jak myślicie 2500 zł wystarczy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    www.mva.pl/viewtopic.php?f=12&t=257

Masz nieco informacji na temat projektorów .

A tu masz fajny projektor.
    m.ceneo.pl/produkt,10031380.htm

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Projektor ? hm najpierw sobie popatrz na ceny lamp a później na projektor :)

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Przestańcie z tymi lampami wkońcu. Nie posiadacie projektorów, a gadacie, że wymiana lamp droższa... Ciekaw jestem czy każdy tak zużywa lampe do końca? Według mnie prędzej zmienisz sprzęt niż dokupisz lampe.

Szukaj info na:
    Projektory, ekrany do projekcji... - HDforum

6. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przeciętnemu projektorowi lampa starcza na 2000h ciągłego świecenia :D Ale chyba nikt nie gra 24/7 bo prędzej konsola siądzie :D A znajomy ma podłączonego ps3 do projektora na 720p i projektor daje rade na białej ścianie :) Tylko problem jest w odcieni bieli i czerni :D w dodatku kolory są wyblakłe nie to co na tv :) Ale tutaj moim zdaniem liczy się kwestia mocy tej lampy . Ale w nocy gra się naprawdę super , gra jest płynna tak jak na tv ;D Tylko przez dzień ciężko grac bo światło projektora miesza się z dziennym no chyba, że ktoś ma dobre żaluzje w pokoju :) Lecz za 2500zł moim zdaniem kupisz jakiś dobry projektor :D

7. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sam chciałem kiedyś kupić projektor, ale postawiłem na telewizor plazmowy i nie żałuję. Tobie też radzę zainwestować w telewizor, bo inwestycja w projektor dla xboxa będzie zła.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Projektor dobra rzecz. Taniej można osiągnąć więcej cali. Ale to tylko do większych pomieszczeń nadaje się idealnie. Ekran z czarnym obramowaniem, szary, odcienie czerni będą wspaniałe. Po dobrych ustawieniach koloru i balansu jakość dorównuje tv, a i funkcje 3D też obsługują nowsze sprzęty.

Wczytywanie...

Poleć forum