1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prolbem z nagrywarka LG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MARGRA26, Styczeń 22, 2012.

1. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    Witam , panowie potrzebuje pomocy , niedawno zakupilem nagrywarke ihas 124b , wiec odlaczylem moja wczesniejsza nagrywarke Lg , i chcialem podlaczyc ihas , okazalo sie ze mam za krotki kabel sata power wiec musze sobie dokupic, postanowilem na jakis czas podlaczyc moja stara nagrywarke , podlaczajac tasme do nagrywarki zle wlozylem wtyczke i skrzywilem te bolcyki co wychodza od nagrywarki , podprostowalem i podlaczylem prawidlowo , problem w tym ze tacka nie chce sie wysunac ani wsunac , caly czas miga dioda , a gdy wysune recznie tacke i wloze plyte wsune tacke recznie to nagrywarka nie reaguje co moze byc nie tak?
    Sorki ze tu zalozylem ten temat , ale przejrzalem mnóstwo tematow z problemami nagrywarek i nic nie znalazlem co mogloby rozwiazac moj problem :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Skoro wyprostowanie nie pomogło, to bardzo możliwe że uszkodziłeś złącze i raczej tego nie naprawisz.

4. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    skrzywilem tylko 2 ostatnie bolcyki , po podlaczeniu z tymi skrzywionymi komp nie widzial mi nagrywarki , jak je wyprostowalem to nagrywarka jest widoczna , coz z tego jak bezuzyteczna :((

PSCiesiel91 dzieki za zainteresowanie .

Wczytywanie...

Poleć forum