Prolem z rejestracją w Xbox LIVE! Pomocy!

Slamery

Świeżak
Świeżak
Witam!
Proszę o pomoc! W kwietniu kupiłam xboxa elite, założyłam sobie konto itd. Nie mogłam się zarejestrować w Xbox LIVE. Założyłam je więc za pośrednictwem komputera. Wszystko fajnie, ale na xboxie mam taką samą nazwę (Slamery) ponieważ zmieniłam żeby zgadzał się tag. Więc klikam zaloguj wprowadzając takie same dane jak na koncie i mi wyskakuje okienko "Usługa Xbox LIVE nie jest dostępna dla ustawień regionalnych związanym z tym Windows LIVE ID. Wprowadź inny Windows LIVE ID." CO MAM ROBIĆ?! Przecież ludzie w Polsce mają konta w Xbox LIVE! HELP! Z góry dzięks!
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Usługa Xbox Live nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Już w listopadzie. Na tym forum znajdziesz odpowiedź jak się podłączyć na inny kraj.
 

arczi1985

Użytkownik
Użytkownik
Polska nie posiada jeszcze xbox live. Wejdz w ustawienia konsoli i zmien ustawienia regionalne na USA lub UK. Powinno wszystko dzialac.
Na forum jest poradnik jak krok po kroku zalozyc konto w XBL http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/tworzenie-profilu-rejestracja-na-xbox-live-13120.html. Powodzenia:)
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Musisz wybrać region UK, USA, czy EUR.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Usługa XBL nie działa jeszcze w Polsce ;) Tak więc, wybierz każdy inny kraj byle nie była to Polska :)
 

sztukas

Świeżak
Świeżak
Podepnę się pod temat kolegi, bo mam podobny problem. Xboxa mam od niedawna. Kupiłem najnowszą wersję potocznie zwaną "slim". Wszystko śmigało super. Zrobiłem sobie konto na live, ustawiłem Wielką Brytanię i wszystko hulało aż miło. Aż do dzisiaj. Nie mogę połączyć się z Live. Po uruchomieniu testu konsola łączy się routerem (bezprzewodowo) następnie łączy się z netem, po czym test zdycha kiedy ma się połączyć z Live. Próba zrobienia nowego profilu kończy się fiaskiem z tego samego powodu.

A.

Zapomniałem dopisać, że proszę o pomoc :)

Jeżeli to ma znaczenie to mogę zalogować się na Live przez www.

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn/

A.
 

Do góry Bottom