1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prolem z rejestracją w Xbox LIVE! Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slamery, Sierpień 25, 2010.

1. Slamery

Slamery Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Proszę o pomoc! W kwietniu kupiłam xboxa elite, założyłam sobie konto itd. Nie mogłam się zarejestrować w Xbox LIVE. Założyłam je więc za pośrednictwem komputera. Wszystko fajnie, ale na xboxie mam taką samą nazwę (Slamery) ponieważ zmieniłam żeby zgadzał się tag. Więc klikam zaloguj wprowadzając takie same dane jak na koncie i mi wyskakuje okienko "Usługa Xbox LIVE nie jest dostępna dla ustawień regionalnych związanym z tym Windows LIVE ID. Wprowadź inny Windows LIVE ID." CO MAM ROBIĆ?! Przecież ludzie w Polsce mają konta w Xbox LIVE! HELP! Z góry dzięks!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Usługa Xbox Live nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Już w listopadzie. Na tym forum znajdziesz odpowiedź jak się podłączyć na inny kraj.

4. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
  5. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz wybrać region UK, USA, czy EUR.

6. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Usługa XBL nie działa jeszcze w Polsce ;) Tak więc, wybierz każdy inny kraj byle nie była to Polska :)

7. sztukas

sztukas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Podepnę się pod temat kolegi, bo mam podobny problem. Xboxa mam od niedawna. Kupiłem najnowszą wersję potocznie zwaną "slim". Wszystko śmigało super. Zrobiłem sobie konto na live, ustawiłem Wielką Brytanię i wszystko hulało aż miło. Aż do dzisiaj. Nie mogę połączyć się z Live. Po uruchomieniu testu konsola łączy się routerem (bezprzewodowo) następnie łączy się z netem, po czym test zdycha kiedy ma się połączyć z Live. Próba zrobienia nowego profilu kończy się fiaskiem z tego samego powodu.

A.

Zapomniałem dopisać, że proszę o pomoc :)

Jeżeli to ma znaczenie to mogę zalogować się na Live przez www.

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn/

A.

Wczytywanie...

Poleć forum