1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Promocja dotycząca subskrypcji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gaffa, Kwiecień 7, 2012.

1. Gaffa

Gaffa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    zapewne zaraz ten temat poleci do kosza, ale przez szukajkę nie odnalazłem rozwiązania(słabo szukam), a mianowicie jedna rzecz mnie ciekawi:
    mam ME3, przy którym był dwudniowy abonament xbl gold. Skończył się, a grać chcę dalej ;) na konsoli widzę promocję "60% mniej za 3 miesiące", przez którą płacę 31,50zł za 3 miesiące abonamentu, lecz gdy wchodzę manualnie w kupowanie subskrypcji tej opcji nie widzę - to samo na stronie online. Czy owa promocja jeszcze występuje i mogę spokojnie wydać te trzy dyszki?

Peace

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Promocje wybierasz tylko z dasha - musisz sie wklikac na ekranie zeby wybrac opcje jej zakupu.

Wczytywanie...

Poleć forum