1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Promocja! Forza Horizon 2 za darmo!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcines82, Grudzień 16, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marcines82

marcines82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chciałem serdecznie przywitać forumowiczów :) A teraz do rzeczy:

Przymierzam się do kupna XBO i przypadkowo znalazłem taką oto promocję u naszych zachodnich sąsiadów:

http://www.xbox.com/de-DE/gamerscore-super-deal

W skrócie chodzi o to, że po zalogowaniu do swojego konta XBOX Live przez ten link jest możliwość zamiany zgromadzonych tam punktów na voucher o wartości 20-150 EUR (w zależności od ilości posiadanych punktów). Voucherem tym należy obdarować kogoś, kto planuje zakup konsoli w Niemczech. Jeśli osoba ta sfinalizuje zakup, właściciel vouchera dostanie elektroniczną wersję Forza Horizon 2 na swoje konto. Za darmo rzecz jasna.

Jedyny problem to fakt, że z promocji mogą korzystać mieszkańcy Niemiec, więc prawdopodobnie będzie kłopot z zalogowaniem się pod wskazany link z Polski. Ale to da się obejść, np poprzez jakiś darmowy VPN, który przekieruje nas przez Niemcy (polecam ibVPN).

Zatem jeśli ktoś chce spróbować, to zachęcam do generowania kodów i wysyłania ich do mnie na PRV podając ich wartość. Wybiorę rzecz jasna ten o najwyższym nominale i dokonam zakupu konsoli, a właściciel wybranego kodu dostanie Forza Horizon 2. Myślę, że to uczciwy deal i że warto poświęcić parę minut na pokombinowanie w zamian za grę :)

Konto musi mieć min 24 msc. stażu na regionie Niemieckim i być na regionie niemieckim, im więcej GS tym tym wyższy rabat. Więc nic nie zakombinujesz //-=SETH=-

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 16, 2015
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum