Promocja w media markt :)

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
W krk MM xbox z resident evil 5 cały czerwony za 1499xl stoi.
 

seanknw

Banned
Użytkownik
a jak aktualnie ceny w MM w zabrzu ?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
byłem w niedziele w m-m i cena arcade 899zł premiuma nie wiem a elite 1399
 

kopczyns1

Użytkownik
Użytkownik
Był by ktoś tak dobry i by się bryknoł do MM w Toruniu i zobaczył po ile Arcade stoii ?? Będę bardzo wdzięczny :)
 

MalinaIV

Użytkownik
Użytkownik
Tylko szkoda że w mm w Krk M1 nie stoji nigdzie premium 60gb bo bym se kupił
 

Krzysiek1989-20

Użytkownik
Użytkownik
60 giga w zupełności wystarczy ale w mediamarkt nie kupiłbym x-a:pPP
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
60 giga w zupełności wystarczy ale w mediamarkt nie kupiłbym x-a:pPP
Ja kupiłem w Media i jestem zadowolony;) Tylko, że ja nie przerabiałem konsoli, a wtedy(koniec stycznia) w MM było najtaniej
 

mlody_1991

Świeżak
Świeżak
w olsztynie w mm premium 60gb + 2 pady + burnout paradise ultimate box + trivial pursuit + gry arcade 1140 zł
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem w Media i jestem zadowolony;) Tylko, że ja nie przerabiałem konsoli, a wtedy(koniec stycznia) w MM było najtaniej
A ile dałeś?premium?arcade?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dałem 780zł za Premium 60Gb z Prince of Persia ;) Falcon oczywiście. Były to ostatnie sztuki w MM jak kupowałem ;) Dwa dni później zostały już tylko Arcade, a potem już tylko czekali na Jaspery
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
jeśli kupujecie x'a z myślą o przeróbce to uważajcie na daty! Te wyprodukowane w marcu 2009 mają nowe, nieprzerabialne napędy!
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Dałem 780zł za Premium 60Gb z Prince of Persia ;) Falcon oczywiście. Były to ostatnie sztuki w MM jak kupowałem ;) Dwa dni później zostały już tylko Arcade, a potem już tylko czekali na Jaspery
Ja za tą samą wersje zapłaciłem w Szczecinie w media markt 1100zł (9 czerwca chyba).Jak kupowałeś,to była jakaś promocja?np.cała polska kupuje bez vat'u?.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ja za tą samą wersje zapłaciłem w Szczecinie w media markt 1100zł (9 czerwca chyba).Jak kupowałeś,to była jakaś promocja?np.cała polska kupuje bez vat'u?.
Nie :) Wtedy tyle kosztował Xbox ;) Kupowałem w normalnej cenie :) Potem już w MM też był drożej jak wyszły Jaspery;) Ty zresztą masz już Jaspera, ja mam jeszcze Falcona :) Ja się cieszę, że mam prawie 300zł w kieszeni dzięki temu ;) A Falcon czy Jasper dla mnie żadna różnica bo i tak nie przerabiam, więc gwarancja jest jak coś się stanie :)
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Nie :) Wtedy tyle kosztował Xbox ;) Kupowałem w normalnej cenie :) Potem już w MM też był drożej jak wyszły Jaspery;) Ty zresztą masz już Jaspera, ja mam jeszcze Falcona :) Ja się cieszę, że mam prawie 300zł w kieszeni dzięki temu ;) A Falcon czy Jasper dla mnie żadna różnica bo i tak nie przerabiam, więc gwarancja jest jak coś się stanie :)
Już się wystraszyłem,że tak ostro przepłaciłem.Teraz tak patrze na allegro,to za x360 premium trzeba dać min. 900zł bez gier.Też nie przerabiam konsoli,ze względu na gwarancje.A jaką masz datę produkcji konsoli?.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Październik 2008 a czemu pytasz?;)
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Październik 2008 a czemu pytasz?;)
Od października są już jaspery.Też mam Październik.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Od października są już jaspery.Też mam Październik.
No ale z Prince of Persia były Falcony to raz, a dwa mam zasilacz 175W a nie 150W, niestety ;) zresztą jeszcze kupowałem właśnie zanim Jaspery pojawiły się w sklepach
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Teraz w MM jest w niskiej cenie Xbox 360 Elite.
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Teraz w MM jest w niskiej cenie Xbox 360 Elite.
Jak niskiej?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja tydzień temu Xboxa 360 Elite kupiłem za 910 zł :) taka mała promocja.
 

Do góry Bottom