Promocja w media markt :)

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Ja tydzień temu Xboxa 360 Elite kupiłem za 910 zł :) taka mała promocja.
Jasper czy falcon?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
No niestety ale Falcon. Ale jak za 910 zł to nawet się nie zastanawiałem.
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Za taką kasę to Premium'a nie dostaniesz, sam był wziął Elite jakbym wiedział, że jest możliwość... :)
 

hiddenattack82

Banned
Użytkownik
premium najlepszy kupuj nie pozalujesz ;-)
 

JayJayBarca

Świeżak
Świeżak
Ja mam Arcade dość długo i nie narzekam :)
 

hubearth

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś słyszał o noworocznych promocjach w MM, Saturnie lub innym markecie RTV ?
 

Davvido

Banned
Zdaje się, że właśnie dziś i jutro jest ten cały „świat bez VAT” w MM.
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie dziś i jutro:D wie ktoś może za ile można kupić elite?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
nie sprzedają bez vatu byłem dzisiaj zobaczyć i okazało się, że rtv to nie są konsole.
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale lipa. Już myślałem, że może okazja się trafiła. Niestety trzeba czekać do jakiejś innej promocji:D dzięki za odpowiedź:D
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
No ja chciałem kupić arcade bez vatuu a tu taka lipa, ej ale możecie przecież iść do siebie do media może jest szansa, że u was powiedzą inaczej, w co wątpie. Ej a powiedzcie jeszcze bardziej opłaca się kupić elite czy arcade ( dysk mam 60 co mi wystarcza, więć dysk z elite bym sprzedał)
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co mi się wydaje, że różnica pomiędzy elite a arcade jest taka, że arcade jest biały a elite czarny, dysk 120gb w elite i dodatkowo kabel hdmi w zestawie.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
ale cenowo co mi się bardziej opłaci ??
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zależy za jakie pieniądze znajdziesz arcade a za jakie elite. Na Twoim miejscu mając dysk 60 gb kupił bym sobie arcade:D ja mam elite i wiem ze nawet jesli chodzi o dysk to go w pełni nie wykorzystuje:D wiec 60 gb Ci starczy:D
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Tam wygląd to mi obojętnie.
 

Keish

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja dzisiaj byłem w MM w Chorzowie i był arcade za 759, ale jak zapytałem obsługi o ten vat to powiedzieli ze normalnie odejmuje się czyli wychodzi coś kolo 630 :p
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to mówie kupuj arcade. Nie będziesz musiał się bawić w żadne sprzedawanie dysku i nie będziesz się martwic czy sprzeda się czy nie:D
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
W szczecinie nie ma takiej oferty :/
 

racha6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To dobra wiadomość jutro skocze rano do mm w szczecinie i obeznam się jak tam jest:D
Jak w szczecinie nie ma takiej oferty? Tzn. że nie spuszczają vat'u z x czy jak?
 

Radovan

Użytkownik
Użytkownik
Chyba się przejdę do MM w Krakowie, jak za 630 nówke arcade'a bym wyhaczył to naprawdę byłoby fajnie;)
 

Do góry Bottom